#28Porcelaine de ParisEen dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van een pierrot met lieveheersbeestje. Naar ontwerp van Geneviève Granger. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#487“Moderne kunst zien en begrijpen”. Gottlieb Leinz. Ed. Atrium. Weert, 1987.
#618Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit drakendecor.
#709Roger Nellens“Composities”. Twee tekeningen, waarbij één gemonogrammeerd.
”Compositions”. Deux dessins, un avec monogramme.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#501Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#517Een paar jardinières van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauwe fond.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor polychromes de scènes de chasse européennes en cartouches sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#269E. Sanders“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
Une table en chêne sculpté à tiroirs en rallonges.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 60 / 80