#674“Composotie”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Composition”. Une peinture sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Een grote Chinese voorraadbus van metaal.
Un grand pot à réserve en métal chinois.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#147Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#431Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#436Een Zandjan tapijt van wol.
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100