Similar lots by type
-
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320/400 -
#549
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#543
Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.No longer availableDim. h: 23 cm (z.s.)Estimate: € 180/240 -
#426
Een Chinees vierkant houten tafeltje/sokkeltje.
Tabouret carré en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#534
Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#749
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#688
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#528
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#572
“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène de Tintin en Afrique. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#395
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#748
“Geschiedenis van de schilderkunst”. Ed. Het Spectrum. Antwerpen 1966 - 1968. De volledige reeks, 27 delen. Zonder stofwikkels.
“Geschiedenis van de Schilderkunst”. Ed. Het Sprectrum. Anvers 1966-1968. Série complète de 27 volumes. Sans couverture anti-poussière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#564
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène du Lotus Bleu”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#533
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#542
“Jansen & Janssen uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Dupont et Dupond du Lotus Bleu. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#538
Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 & 23 (m.s.)Estimate: € 300/350 -
#562
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#744
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#389
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#794Savery
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#559
“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Scène des Cigares du Pharaon. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150 -
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#552
“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
“Scène des Cigares du Pharaon”. Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150
Other lots in this auction
-
#441
Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
Danseuse africaine en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 36/40 -
#326
Een antiek altaardoek met een floraal decor in goudbrokaat op rode zijde (slijtage).
Nappe d’autel ancienne à décor de fleurs en brocart d’or sur soie rouge (usures).No longer availableDim. 56 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#359
“Album pour cartes postales”. Een album met ongeveer 100 postkaarten van Antwerpen rond 1900. Historische gebouwen, een reeks poorten en portalen, zichten van de haven, foto’s van de jaren 1860 enz. We voegen een exemplaar van “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894” toe. Tekst Max Rooses, Illustraties Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (slijtage).
“Album pour cartes postales”. Un album contenant ca 100 cartes de vues d’Anvers vers 1900. Bâtiments historiques, une série de portes baroques, vue du port, photos des années 1860 etc. Nous ajoutons un exemplaire de “Oud Antwerpen - Vieil Anvers 1894”. Texte Max Rooses, Illustrations Frans van Kuyck. Ed. Lyon-Claesen Brussel (usures).No longer availableEstimate: € 100/180 -
#621
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#190
Een paar 18 karaat wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Paire de boutons d’oreilles en or blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 700/800 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,54 ct. en gekalibreerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,54 ct et de rubis calibrés ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 550/650 -
#117
Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 28 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur orange.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50 -
#517
Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200/300 -
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#649
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#296
Een kwartrond hangkabinetje met dubbele paneeldeuren en een lade. XIXe eeuw.
Petit cabinet à suspendre en quart de rond ouvrant à doubles panneaux et à un tiroir.No longer availableDim. 123 x 87 cmEstimate: € 100/150