#393Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#567Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160