#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#175Een armband met 18 kt geelgouden tussenstukken en rode geweven stof.
A bracelet with 18kt yellow gold links and red woven fabric.No longer availableDim. bruto: 29,10 gEstimate: € 900 / 1000 -
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#322“Abstract landschap.” Litho. Draagt handtekening buiten de plaat.
"Abstract landscape." Lithograph. Bears signature outside the plate.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#79‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
"Departing Fishermen", oil paint on panel in a gilded frame, signed "Rose" in the bottom left corner.No longer availableDim. h 15 x b 21 cmEstimate: € 60 / 80