#490Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a solitaire of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300 / 400 -
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#205Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,62 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#307Yuzhmash USSR“Yuzhmash” Een vintage space-age nachtlamp. Gemaakt ter herinnering aan de eerste ruimtevlucht. Punt aan vleugel raket afgebroken.
"Yuzhmash" A vintage space-age night lamp. Made in commemoration of the first space flight. Tip of wing rocket broken off.No longer availableDim. 40 x Ø14cmEstimate: € 60 / 90 -
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.No longer availableDim. h 20 x l 20 cmEstimate: € 200 / 250