#171G. Fieravino
Een art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220/280 -
#204
Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
A set of 8 engravings of Forts in French Flanders in the 18th century.No longer availableDim. 26 x 36 cm (kader)Estimate: € 80/120 -
#383
Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#37Royal Copenhagen
Een lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#22
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40/60 -
#575
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#521
Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
A helmet mask decorated with leather, fur, and pearls. Bakuba, Congo.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 70/90 -
#502R. Leclercq
“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#314
“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#486
Een houten Art Deco sideboard vitrinekast, 2 verdiep met 2 glazen schuiframen.
#32
Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
A red copper shield with crossed knives. Mecap.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60