Other lots in this auction
-
#521Marcel Taton
“Chavalerie”. Twee bronzen paarden.
"Chavalerie". Deux chevaux de bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#4Julien Severin
“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
"Vierge à l'enfant". Une étude, crayon et pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#327Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#143Louis Vuitton
Een handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#3
Een lot van vier XIXe eeuwse maatbekers met tinnen klep, waarbij drie van aardewerk en één van tin.
Lot de quatre mesures du XIXème siècle avec couvercle en étain dont trois en faïence et une en étain.No longer availableDim. h: 17,5 - 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#341
“Meisje met mand op het hoofd” & “Vogeltje met bloem”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt van Casades & Porcegama.
"Fille au panier sur la tête" & "Petit oiseau à la fleur". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas par Casades & Porcegama.No longer availableDim. h: 19 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#376
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
Une armoire suspendue pour netsuke japonais en bois dur tropical.No longer availableDim. 73,5 x 41 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#358
Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.
Lot de trois objets asiatiques, composé d'une assiette décorative en poterie de Satsuma, d'une assiette ancienne en porcelaine à décor Imari et d'un pot en porcelaine de Chine à décor de pivoines multicolores sur fond brun capucine.No longer availableDim. Ø: 11, 21 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#49E. Dabremé
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Petite ferme walonne. Etude à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21,5 cm x 26,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#186
Een eikenhouten Hollandse tweedeurskast met onderaan twee grote en twee kleine laden, de kap versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Une armoire hollandaise à deux portes en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs dans le bas, le dessus décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 250 x 195 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#224Vanden Bosch
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
"Nu féminin". Pastels sur papier. Pas signé.No longer availableDim. 98 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608
Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40 / 60