Other lots in this auction
-
#859Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34“De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.
”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.No longer availableDim. 58 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287LegrasEen glazen lampenvoet van met een gegraveerd bladerdecor met messingen montuur. Kap manco. Gesigneerd.
Un pied de lampe en verre, décor gravé de feuilles et monture en laiton. Sans abat-jour. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#701Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.
Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.
Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 50 / 60 -
#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#245Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600 / 700 -
#204Olof ArboreliusPeriod: 1842 - 1915“Zeilboot en sloepen bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1876’.
”Voilier et chaloupes au clair de lune”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1876’.No longer availableDim. 82 x 134 cmEstimate: € 500 / 750 -
#61“Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.
”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#174Edgard WiethasePeriod: 1881-1965“Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 240 / 360 -
#230Een parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 900

