Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.

“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.

”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte la signature: Cassineux.
Dim. 43 x 35 cm
SKU: 2901190572.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #572
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #253

    Een gedraaid houten kruisbeeld met zilveren corpus en monturen en onder stolp. De zilveren monturen tijdperk barok.

    Un crucifix en bois tourné, corpus et montures en argent. Sous cloche. Les montures de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.

    Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #531

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een recente en een XIXe eeuwse balustervaas van Cantonporselein en een eivormig Imari-vaasje op bronzen voet.

    Lot de porcelaines asiatiques comprenant un vase balustre du XIXe siècle et un autre plus récent et un petit vase Imari ovoïde sur base en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #488

    Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout.

    Un masque africain en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #74
    Meewis

    “Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    ”Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Deux huiles sur toiles. Signées.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #454
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91

    “Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.

    ”Nu couché”. Une statue en bronze. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #590
    Amaleh

    Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.

    Un grand tapis de Perse Gabbeh.
    No longer available
    Dim. 290 x 249 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #729

    Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.

    Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 47 - 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More