Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.

“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.

”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte la signature: Cassineux.
Dim. 43 x 35 cm
SKU: 2901190572.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #572
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #301

    Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.

    Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482

    “Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #660

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Mahi-decor.

    Un tapis d’Inde en laine noué main, décor Mahi.
    No longer available
    Dim. 185 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #723
    Lladro

    Een lot van drie polychroom porseleinen beeldjes. Meisje met eend, een ballerina en een croquet speler.

    Un lot de trois statues en porcelaine polychrome, dont une représentant une jeune fille avec un canard, une ballerine et une d’un joueur de croquet.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Een pop met porseleinen hoofd, handen en benen. Gemerkt SFC en nr 98020B.

    Une poupée à la tête, mains et jambes en porcelaine. Marque SFC et numérotée 98020B.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #891
    Mats Jonasson, Sweden

    “Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.

    ”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. Ø 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #304
    Sarty

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd. (pseud. Suzanne Goetghebeur).

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #313

    Een gesculpteerd houten wandzoutbakje. Holland, XVIIIe eeuw. Eén pootje afgebroken.

    Une salière murale en bois sculpté. Pays Bas, XVIIIème siècle. Une patte cassée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #329
    Eduard Lauwers

    “Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #760
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “Johannes” & “St. Antonius”. Twee beeldjes van geglazuurd aardewerk. Beide gemonogrammeerd.

    ”Jean” et “ St. Antoine”. Deux statues en faïence glaçurée. Monogrammées.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More