#740PucciniEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#26Een antieke kinderstoel/schommel.
#148Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
#67“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
#306Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#880Hangkapstok met koperen haken en ajourwerk.
Un porte-manteau mural avec crochets en cuivre et travail ajouré.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#381Twee terrines en een schaal van tin.
#151Een paar kleine beeldjes “Kindje met kruik” en “Meisje”. Brons naar Moreau.
#23Val-st-LambertEen vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.
#156Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#132M. Andries“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 25 / 35