Similar lots by type
-
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180 / 240 -
#959“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360 -
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#969“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#622Pol. Lombard“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50 / 80 -
#1081La SommelièreEen grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120 / 180 -
#602Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#1083HooverEen wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#556Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#609Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180 / 240 -
#604Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#599“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Huysmans“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#627“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#972“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200 / 300 -
#752J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589Ch. Vandamme“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#737Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
Carpette du Pakistan en laine. Nouée main.No longer availableDim. 191 x 127 cmEstimate: € 50 / 80 -
#829Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Havenscène”. Ets. Gesigneerd. en genummerd 24/100 buiten de plaat.
“Vue de port”. Eau-forte. Signée et numérotée 24/100 hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#788Kruik van steengoed met bruin glazuur. Raeren.
Cruche en grès à glaçure brune. Raeren.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#982Een serveerwagentje van gesculpteerd eikenhout met afneembaar dienblad.
Charrette de service en chêne sculpté. Tablette amovible.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#324Armand EggermontPeriod: 1883 - 1965“Zicht op Villefranche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Villefranche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 20à -
#948Muziekgroep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met gekroonde N. Italiaans werk.
Groupe de musiciens en porcelaine polychrome. Marque sous la base au “N” couronné. Travail italien.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#977Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1031SteinVier bierpullen van steengoed en porselein met tinnen deksels. Eén met een zalm (H. 17,5 cm). Eén met “World Cup USA 1994” (15,5 cm). Eén met een fries in naturel en greige, onderaan gemerkt (H. 22,5 cm). Eén met een exotisch landschap, onderaan gemerkt (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1071Een lot van twee Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk, een laarsvormige kleine pul en een wijnbeker.
Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#239Herman Van den Berghe“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voiliers par temps lourd”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1047SteinDrie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#82Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de forêt”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 150

