Similar lots by type
-
#564“Hooiers”. Olieverf op paneel. Recent werk met apocriefe signatuur.
Ramassant le foin . Huile sur panneau. Travail récent avec signature apocryphe.No longer availableDim. 13 x 17,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Zicht op de Antwerpse haven” & “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Vue du port d'Anvers & La rade d'Anvers . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#172Karel MoersPeriod: 1932 - 2016“Oevergezicht met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rive avec saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#204Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951“Steegje met begijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée avec béguine . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#539Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.
Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.No longer availableDim. 14,5 x 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#582Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Marine” & “Havenzicht”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.
Marine et Harbour view . Huile à bord. Tous deux signés.No longer availableDim. 38 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973“Zuid-Spaans straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Rue en Espagne du Sud . Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#592J. Verstraeten“Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Navire en cale sèche . Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#554Van Dronghe (?)“Mannenportret”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
Portrait d'homme . Huile sur toile. Indistinctement signée et datée. XIXème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#179Gregoor Van PuijenbroeckPeriod: 1906 - 1982“Hooischuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange à foin . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 200 / 250 -
#504“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.
Portrait de garçon . Huile sur panneau. Porte une signature “Berger” .No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#199“Frans kanaalzicht”. Olieverf op doek. Recent werk, gesigneerd ‘C. Leduc’.
Vue de canal français . Huile sur toile. Oeuvre récente.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#589Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte de basse cour . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#174Louis Marie Hippolyte DingemansPeriod: °Antwerpen 1885 - ?“Koe met kalf aan de drinkplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Vache au veau au bord de l'abreuvoir . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 200 / 250 -
#584Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux saules têtards . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#544Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#192Jules RamboPeriod: 1896 - 1974“Man in een sloep bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme dans un dériveur près d'une ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Bernard De Bruyn“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#574Charles Bardet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Terug naar huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Retour à la maison . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#224Jos Beerden“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Woonwagens nabij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Roulotte près de la ferme . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 320 / 400 -
#194Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.
Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#202Y. Cruyskens“Bouquet romantique”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met certificaat op de verso. 1979.
Bouquet romantique . Huile sur panneau. Signé et avec certificat au verso. 1979.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 90 / 120
Other lots in this auction
-
#576Een partij Belgische zilveren munten: Leopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Leopold III 50 F, 6 x Boudewijn I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (geen zilver), 2 x Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 jaar K.B.S. 250 F.
Lot de pièces belges en argent: Léopold II (17 x 50 ct, 5 x 1 F, 6 x 2 F, 5 x 5 F), 6 x 5 Ecu 1987, 3 x Léopold III 50 F, 6 x Baudouin I 50 F, 1 x 250 F, 1 x 500 F (pas de l’argent), 2 x Prince Karel 100 F, 2 x Astrid 250 F, 3 x 20 ans F.R.B.. 250 F.No longer availableDim. 680 g AGEstimate: € 270 / 320 -
#71De Toqueville. “Democracy in America”. Ed. The World’s Great Classics 1899. 2 delen.
De Toqueville. Democracy in America . Ed. The World's Great Classics 1899. 2 vols.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#24Ludo Mariman“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 59 x 51 cmEstimate: € 50 / 60 -
#444“Gevels 1936”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Façades 1936 . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#188Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#489Een paar abstracte voorstellingen, gemengde techniek op papier.
Une paire d’images abstraites, technique mixte sur papier.No longer availableDim. 36 x 32 & 36,5 x 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#9Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#542Yo Vercauteren“Vrouwen in lingerie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 1/3 buiten de plaat.
Femmes en lingerie . Une lithographie. Signée, datée '99 et numérotée 1/3 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 58 x 35,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#196Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#184Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met decor van bloemen, vogels en vlinders.
Un tapis persan en laine noué à la main et décoré de fleurs, d'oiseaux et de papillons.No longer availableDim. 500 x 350 cmEstimate: € 400 / 600 -
#29Jef Van Grieken“Uitdronken”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1994 buiten de plaat.
Uitdronken . Gravure. Signée et datée 1994 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 30 / 50

