#652Een eikenhouten halbankje met een kantelbaar rugvlak.
Un banc de vestibule en chêne à dos abattant.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#390Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250 / 350 -
#312“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.
”Femme avec chapeau”. Huile sur toile. Monogramme ‘E.V.’. Restauration dans une zone neutre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#612Luchter van kristal, glas en koper.
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#336MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#144Henri De Clerck“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,19 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 800 / 1000 -
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#511Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 50