#402Michelle Wiser“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#288Val St-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
#36Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
#525LancoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
#301Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
#211Cronier à ParisEen verguld bronzen Lodewijk XVI cartelklok, versierd met een vasque en guirlandes.
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#544“Modern”. Olieverf op doek.
”Moderne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 112 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
Trois poupées Wajang-Golèk de Chine.No longer availableDim. h: ± 60 cmEstimate: € 120 / 140