#7Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#128Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#688Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#718Boucart, ParisEen banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#188Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#288H. Liebar“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70 / 90 -
#497Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
#875Vance“Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.
#303Drie gegraveerde poederdozen en een sigarettendoosje van zilver. Diverse keuren.
Trois poudriers gravés et un porte-cigarettes en argent. Poinçons divers.No longer availableDim. 356,77 gEstimate: € 120 / 180 -
#18Drie herinneringsalbums van fotografische kring ‘Iris’ van 1932 t.e.m. 1938. Hardcovers, gesigneerd.
Trois albums souvenirs du cercle photograhique ‘Iris’ de 1932 -1938. Couvertures dures, signés.No longer availableEstimate: € 25 / 35