Similar lots by type
-
#740Val Saint-LambertEen paar kleurloze kandelaars van kristal.
Paire de candélabres incolores en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#445Een paar roodkoperen kandelaars met gegraveerd decor. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de chandeliers en cuivre rouge avec décor gravé. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#710Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#773Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
Cinq verres à Moselle en cristal. Motif gravé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#771Drie vaasjes van iriserend glas. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
Trois petits vases en verre irisé. Signés et datés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#657Een schaakspel in doos met inlegwerk.
Jeu d’échec dans sa boîte incrustée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#248Engels brievenkastje van wortelnoot. Tijdperk Victoria.
Un petit cabinet à courrier anglais en bois de ronce. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#750Madonna met kind van was en textiel. Onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 40 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#677Een paar bloeiende struiken met vogels in gebeeldhouwd jade. Chinees werk.
Paire de bûches fleuries aux oiseaux en jade sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#777Twee diverse borden van polychroom porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine polychrome.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#523“Tabac de Virginie”. Een oude aardewerken tabakspot met messingen deksel.
“Tabac de Virginie”. Ancien pot à tabac en faïence à couvercle en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6,23 ct.
Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,23 ct.No longer availableDim. 17,63 gEstimate: € 3500 / 4000 -
#668Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#734Jurisprudentiae Romanum. In leder gebonden. Parijs 1750.
Jurisprudentiae Romanum. Reliure en cuir. Paris, 1750.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#735Een bronzen kandelaartje, versierd met drie kariatiden. XIXe eeuw.
Petit candélabre en bronze décoré de trois cariatides. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#295Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Lodewijk XVI-stijl. Opnieuw bekleed. XIXde eeuw.
Un fauteuil en chêne sculpté. Style Louis XVI. Revêtement neuf. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#720Smeedijzeren inktstel met kristallen inktpot, versierd met een bladmotief.
Encrier en fer forgé et cristal. Décor de feuillage.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#446Henriette Ronner“Drie katjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
“Trois chatons”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#364Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableDim. h -43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#730Een vintage vaas in oranje en zwart aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase “vintage” en faïence orange et noir. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#253Een kruisbeeld van hout en parelmoer met achteraan zestien reliekhoudertjes. Omstreeks 1900. Vooraan een stukje manco.
Un crucifix en bois et nacre avec à l’arrière seize portes-reliques. Vers 1900. une petite pièce devant est manquante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#739NoritakeTheeserviesje van polychroom porselein met gevarieerd decor. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine polychrome aux décors variés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#661De zeven geluksgoden van diverse pietra dura. Chinees werk. Op gemeenschappelijke houten sokkel. Respectievelijk: Citrine, Lapis Lazuli, Rhodoniet, Malachiet, Amethist, Jade en Bergkristal.
Les sept dieux du bonheur en différentes sortes de pierre dure. Travail chinois. Sur un socle commun en bois. Respectivement: Citrine, Lapis-Lazuli, Rhodonite, Malachite, Améthyste, Jade et cristal de roche.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#714Salvador Dali“Symbolische voorstelling”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
“Représentation symbolique”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 32 cmEstimate: € 200 / 220 -
#666KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#648Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.
Bouclier africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70 -
#700YashicaEen Yashica 8-EIII 8mm camera met filmrollen en lederen draagtas.
Yashica 8-EIII 8mm. Caméra avec film et sac en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#36Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692J. Roels“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466Een Kelimtapijt.
Un tapis Kilim.No longer availableDim. x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144“Supraporta met engeltjes als allegorie op de wetenschap”. Grisailleschildering. Eerste helft XIXde eeuw.
Supraporta aux angelots représentant les sciences. Grisaille. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 47 cmEstimate: € 220 / 280 -
#24Een lot van drie grafische werken:- Julien Celos: “Besneeuwd straatje te Brugge”- Alphonse Mora: “Vrouw met kap”. Genummerd 3/12.- Julien Severin: “Zicht op Diest”. Genummerd 48/150
Un lot de trois oeuvres graphiques:- Julien Celos: “Ruelle de Bruges sous la neige”- Alphonse Mora: “Femme au capuchon”. Numérotée 3/12.- Julien Severin: “Vue de Diest”. Numérotée 48/150No longer availableDim. 27.5 x 37 cm & 20.5 x 17.5 cm & 48 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#457Een jardinière van meerkleurig en verguld porselein met een decor van jagers.
Jardinière en porcelaine polychrome et doré à décor de chasseurs.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 40 / 60

