Other lots in this auction
-
#182
“Personages in een romantisch landschap”. Een vroeg XIXe eeuwse grisailletekening.
« Personnages dans un paysage romantique ». Dessin en grisaille du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 150/250 -
#206
Jacobean bijzettafel van eikenhout met gedraaide poten. Een lade in de gordel.
Table d'appoint jacobine en bois de chêne avec pieds tournés. Un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 52 x 54,5 x 85 cmEstimate: € 200/300 -
#395
Een oud portovat van Feist.
Un vieux tonneau à porto de chez Feist.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/50 -
#507
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Une paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine avec un motif famille rose de longues élises et du texte à l'arrière. Couvercles en porcelaine.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 220/240 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#314
Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60/80 -
#385
Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
Un fauteuil recouvert de velours vert foncé.No longer availableDim. 106 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#241
Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
Une horloge en régule couleur or avec une scène romantique. Avec pendule.No longer availableDim. 30 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#221
Een klokstelletje van verguld brons en albast in Charles X-stijl. De pendule versierd met een jonge vrouw, die een bloemenkrans krijgt aangereikt door een engeltje. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm opnieuw te bevestigen).
Garniture de style Charles X en bronze doré et albâtre. La pendule ornée d'une jeune femme, qui est présentée avec une guirlande de fleurs par un ange. Accompagné de deux bougeoirs à deux points lumineux (un bras à refixer).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 300/400 -
#162H. Syhtam
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300/500 -
#554Leonor Fini
“Meisje met kat”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Fille et chat”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#361
Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h:18 + 5 cmEstimate: € 50/80