Other lots in this auction
-
#647
Drie stuks Aziatisch aardewerk met groen glazuur, bestaande uit een gemberpot zonder deksel, een pot en een merkwaardige vaas.
Trois pièces de poterie asiatique à glaçure verte, composées d'un pot à gingembre sans couvercle, d'une jarre et d'un vase remarquable.No longer availableDim. h: 15, 1ç & 29 cmEstimate: € 60/80 -
#238
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
Lot de poterie des 18e et 19e siècles. Quatre pièces.No longer availableDim. h: 25 cm - 5 cmEstimate: € 65/75 -
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#546Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#483
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350/500 -
#609Chantal Marneffe
“Composities met blauw, zwart en rood”. Vier olieverfschilderijen op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
"Compositions avec du bleu, du noir et du rouge". Quatre peintures à l'huile sur toile. Signées et datées 1999 au verso.No longer availableDim. 40 cm x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#419
Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.
Vase en pâte de verre de Murano rouge à inclusions d'or.No longer availableDim. h. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#453Lolo Palazzo
Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#409
“Personages bij een boom en zonnebloemen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 2005. Azië.
"Personnages près d'un arbre et de tournesols". Pastels sur papier. Illisiblement signé et daté 2005. Asie.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 75/100 -
#240
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en telkens één grijze parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,32 ct, chacune avec une perle grise.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 700/750 -
#629
“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
« Vue sur la rue près de Montmartre ». Peinture sur toile. Signée et datée 1979 au verso.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 120/140 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.No longer availableEstimate: € 200/240