Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dansend naakt”. Een bronzen beeldje met tweekleurig patina op marmeren voetstuk in art decostijl.

“Dansend naakt”. Een bronzen beeldje met tweekleurig patina op marmeren voetstuk in art decostijl.

“Nu dansant”. Statuette en bronze à patine bicolore sur base en marbre de style art déco.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2806160238.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #217

    Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.

    Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #679

    “Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #619

    Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.

    Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.
    No longer available
    Dim. h: 91 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.

    Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #265
    Olivier Strelli en Naomi Campbell

    Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.

    Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves Rocher
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #564

    “Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.

    “Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #808

    Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XV. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #234

    Een paar liggende sfinxen van brons.

    Paire de sphinx couchés en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #608

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #684

    “Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.

    “Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.

    Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 96 + 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #145
    Chanel No 5 en No 19.

    Een body lotion en een gel mousse. We voegen er een poeder voor na het bad aan toe van 150 g.

    Lotion corporelle et gel mousse. Nous ajoutons une poudre après bain de 150 g.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #809

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #736

    Een zuil van grijsgeaderd roze marmer met bronzen kapiteel en versieringen.

    Colonne en marbre rose veiné gris à chapiteau et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #578

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.

    Une statue de jardin en bronze représentant un héron.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Richard K. Kron

    Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.

    Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #552

    “L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “L’aviation”. Une statue en bronze patinée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #620

    “Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.

    Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #251

    “Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.

    “Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #155
    Valentino en Arpège

    “Fragrance speciale”. Drie vaporisators eaux de parfum van 30, 50 en 75 ml.

    “Fragrance spéciale”. Trois vaporisateurs d’eaux de parfum de 30, 50 et 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #607

    Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.

    Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.
    No longer available
    Dim. 144 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486

    Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.

    Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #699

    “La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

    “La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #577

    Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.

    Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #554

    Een paar lampjes van zamak met kapjes van glas in lood. Eén beschadigd.

    Paire de petites lampes en régule aux abat-jour en vitrail. Un dégât.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #349
    Smolders

    “Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Portrait de fille”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #683

    Een Chinees krijgershoofd met drakenkoppen van gesculpteerd hardhout met ivoren details.

    Tête de guerrier chinois aux têtes de dragons en bois dur sculpté aux détails en ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368

    Beeldje van terracotta als allegorie op de oogst. Gesigneerd. M. Laeremans.

    Statuette en terre cuite représentant une allégorie de la récolte. Signée M. Laeremans.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #789

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een coupe op verzilverde voet, diverse vaasjes, een gedeelte toiletstelletje van Val St. Lambert, drie bokalen, een olielamp, ...

    Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Een oude camera Paillard Bolex model H16 reflex Nr.139942. Met handleiding en statief. Jaren ‘50.

    Une ancienne caméra Paillard Bolex modèle H16 reflex nr. 139942. Avec manuel et statif. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #677

    Een knobbelvaas van wit en blauw aardewerk met een decor van vogels en bloesems.

    Vase en faïence bleue et blanche à décor d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #139
    Mertens

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘56.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘56.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #99
    Pierre Cremers

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4

    Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.

    Neuf gravures hollandaises encadrées aux scènes folkloriques. Amsterdam, 1803-1805.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More