#209Drie XIXe eeuwse religieuze reliëfjes van pijpaarde achter glas.
#15Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#112Jacobs“Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#102Jouet“Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#849Zes moderne cognacglazen van Val Saint-Lambert. In de oorspronkelijke doos.
#157Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout.
#138Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een jongedamesbuste van meerkleurig gepatineerd wit terracotta. Achteraan gesigneerd en genummerd. Kleine schilfer aan de achterkant van de basis.
Un buste de jeune femme en terre-cuite polychrome et blanc. Signature au dos et numéroté. Petit éclat au dos de la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#106Een eikenhouten ééndeurskast. XVIIIe eeuw.