Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Dansende en musicerende vrouwen”. Vier gelakt houten panelen, ingelegd met parelmoer.

“Dansende en musicerende vrouwen”. Vier gelakt houten panelen, ingelegd met parelmoer.

”femmes dansantes et musicales”. Quatre panneaux laqués, incrustés de nacre.
Dim. 59 x 118 cm
SKU: 2506190764.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #764
Estimate: € 45 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #313
    Rudolstadt

    Een kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #781

    Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.

    Trois vases en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #214

    “De Heilige Lucretia met Vanitas”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700.

    ””Sainte Lucrèce et la Vanité”. Huile sur toile. +- 1700.
    No longer available
    Dim. 130 x 105 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #517

    Een Chinees porseleinen zalfpot met een huiselijke scène op het deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot à pommade en porcelaine chinoise, scène domestique sur le couvercle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. ø 18 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #409

    Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.

    Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.
    No longer available
    Dim. ø 15 cm; h: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #85
    Baume & Mercier

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Dim. 44,70 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #566

    Een Afghaans tapijt.

    Un tapis Afghan.
    No longer available
    Dim. 316 x 218 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.

    Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. ø 88,5 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #579
    Eddy Thomas
    Period: °1934

    “Halssnoer”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    ”Collier”. Un dessin de crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 63 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Een paar verzilverd metalen art deco kandelaars.

    Une paire de candélabres en métal Art Déco en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #792
    Ed. Van Goethem

    “Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Un collier à mailles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 68,63 g
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More