#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#641Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150 / 200 -
#723Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#216Een koppel waterdragers.
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500 -
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
#140Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
#67Een lot verzilverd metaal bestaande uit serveerbestekken en een fotokader.
#834Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
#224“Herenportret”. Olieverf op doek (herdoekt). Achteraan toeschrijving aan Jacques de Lestin (1597-1661).
”Portrait d’homme”. Huile sur toile. Retoilée. Dédicace au dos à Jacques de Lestin (1597 -1661).No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 1500 / 2000