#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#593“Man op reiger”. Een beeldje van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd Chinees ivoor. Onderaan gesigneerd. Restauratie
”Homme sur une grue”. Une statue en ivoire chinoise, partiellement sculptée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 160 -
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#130Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. XIXde eeuw.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 400 / 500 -
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#501Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.
Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 & 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#220Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
#268Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180 / 200