Similar lots by type
-
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#163“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
Panthère furtive. Une statue en bronze. D'après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#603Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.
Un buste féminin en albâtre sculpté. Signé au dos.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#213Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#513“Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.
“Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 400 / 500 -
#135Een vaas van geslepen gekleurd en kleurloos kristal. In bronzen montuur. Gemerkt en genummerd 6/500. Bologna, Italië.
Vase en cristal taillé coloré et incolore. Dans un cadre en bronze. Marqué et numéroté 6/500. Bologne, Italie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Een staande klok in eikenhouten kast. XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 180 / 240 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#537Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#335Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).
Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).No longer availableDim. h: 19 & 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#555Een hert van brons. Azië.
Un cerf en bronze. Asie.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180 / 220 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#137Capodimonte“Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.
Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#679Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#538Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#6Een klein dekselvaasje en een zeshoekige vaasje zonder deksel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Un petit vase avec couvercle et un vase hexagonal sans couvercle, en faïence de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 17 & 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#534Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#545Erik DejonckheerePeriod: °1948“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750 / 950 -
#168Een paar gepatineerd bronzen boekensteunen, getooid met leeuwinnen.
Paire de serre-livre en bronze patiné, décorés par des lionnes.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#544Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35 / 60
Other lots in this auction
-
#47Een bolle lampenvoet van Frans porselein met meerkleurige decors naar Fragonard in een Fries, omgeven met vergulde versieringen en op rode fond. Het decor met de hand gereproduceerd op de kap.
Un pied de lampe bombé en porcelaine française à décors polychromes d'après Fragonard dans un frison, entouré de décors dorés et sur fond rouge. Le décor est reproduit à la main sur l'abat-jour.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#639Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit 10 champagneglazen, 12 waterglazen, 12 rodewijnglazen, 12 wittewijnglazen, 10 digestiefglazen, 12 borrelglaasjes en 8 cocktailglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de 10 flûtes à champagne, 12 verres à eau, 12 verres à vin rouge, 12 verres à vin blanc, 10 verres à digestif, 12 verres à liqueur et 8 verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#19“Romantisch landschap”. Een handgeschilderd miniatuur. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage romantique”. Une miniature peinte à la main. Signée de manière illisible.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Een hanger van jade, versierd met een Quanyin en op de randen kikkertjes, een feniks en een draak.
Un pendentif en jade, décoré d'un Quanyin et sur les bords de grenouilles, d'un phénix et d'un dragon.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#535Een witgelakt vintage designbureau met ladeblok.
Bureau design vintage laqué blanc avec caisson à tiroirs.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#631Twee vazen van geglazuurd Perzisch aardewerk, versierd met bloemendecors.
Deux vases en faïence de Perse vernissée, à décor de décors floraux.No longer availableDim. h: 26 & 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#434Hiroshige en Kunisada“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1854.
“Shimada Sohitsu Gojusantsugi”. Une estampe japonaise. Signée. Circa 1854.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un chemin de table en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 368 x 85 cmEstimate: € 100 / 180 -
#179Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
Un trumeau dans un cadre en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 220 / 280 -
#402Zendel“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#445“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
“Nu allongé”. Huile sur panneau. Porte monogramme.No longer availableDim. 50x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#658GoebelDrie porseleinen beeldjes van het merk Goebel. “Hitchhiker, Skier Winter Pleasure en Guitar Player Girl. Gedateerd 1971.”
Trois figurines en porcelaine de la marque Goebel. 'Hitchhiker, Skier Winter Pleasure et Guitar Player Girl. Datées 1971.'No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90 / 130


