Other lots in this auction
-
#484
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening “Fangor 70”.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Fangor 70”.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#521
“Hoornblazer met aapje en rat”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Musicien jouant une corne accompagné d’un singe et d’un rat”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120/160 -
#295
Een 18 karaats wit en geel ring bezet met bolletjes en vijf kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de petites boules et cinq petits diamants.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 250/350 -
#34Urbain Gerlo
“Winters dorpszicht, omgeving Waasmunster.” Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Vue d’un hameau aux alentours de Waesmunster en hiver”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#674Marc VerstocktPeriod: 1930 - 2014
“Compositie”. Een zeefdruk. Gesigneerd, genummerd 61/100 en gedateerd ‘73 buiten de plaat.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 61/100, datée ‘73 hors planche.No longer availableDim. 45 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#635
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200/300 -
#410
Een houten muziekstaander met gedraaide spijlen.
Un porte-musique en bois aux barres tournées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 60/100 -
#483
Een paar Afrikaanse slagtanden, versierd met gesculpteerde olifantjes. Begin XXste eeuw.
Paire de défenses africaines décorées de petits éléphants sculptés. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 300/500 -
#157Georges Omerth
“Au cinématographe”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd
”Au cinématographe”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260/300 -
#316
Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 240/360 -
#141
Een groot bord van meerkleurig Brussels aardewerk met een dame in het plat. Fabriek Stevens, omstreeks 1800.
Grande assiette en faïence de Bruxelles polychrome représentant une dame sur le plat. Fabrique Stevens, vers 1800.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 160/180 -
#367
Een paar rijkelijk uitgewerkte kaders van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Une paire de cadres richement travaillés en bois sculpté en style baroque.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 160/200