Other lots in this auction
-
#524
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: “Bando”.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: “Bando”.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/160 -
#207Jules Edmond MassonPeriod: 1871 - 1932
“Honden”. Een groep van brons op een stenen voetstuk. Gesigneerd
”Chiens”. Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 550/650 -
#657
“Christus”. Europese plaquette van gebeeldhouwd ivoor. Mogelijk Dieppe, omstreeks 1900. Klein letsel onderaan.
“Christ”. Plaquette européenne en ivoire sculpté. Probablement Dieppe, vers 1900. Petit dégât à la base.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 120/200 -
#796
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 213 x 124 cmEstimate: € 40/60 -
#41
Drageoir van porselein met bloemendecor. Op gegoten metalen voet.
Drageoir en porcelaine à décor de fleurs. Sur base en fonte.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#357
Een Madonna van meerkleurig, verzilverd en verguld Brussels porselein.
Une Madone en porcelaine de Bruxelles polychrome, argentée et dorée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#447
Een Japanse doos van roodgelakt hout in twee compartimenten.
Une boîte japonaise à deux compartiments en bois laqué rouge.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#508
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een pauw en pioenrozen. De hals versierd met leeuwtjes in hoogreliëf.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paon et des pivoines. Petits lions en relief sur le col.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#37
Een oude elektrische modellocomotief. Enkele kleine manco’s. Beieren.
Ancienne locomotive électrique. Quelques petits manquants. Bavière.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#723
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf met een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Versierd met twee draken in reliëf. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor de deux dragons en relief. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200 -
#540
Een eikenhouten kist met een twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne à deux portes avec moulures. +- 1800.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 120/200