Other lots in this auction
-
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#270Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#168Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.
Une horloge en marbre trois pièces sertie de colonnes en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#91Val St. LambertEen vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#304Een reeks van zes Russische lithografieën met betrekking tot een huwelijksceremonie.
Une série de six lithographies russes liées à une cérémonie de mariage.No longer availableDim. 18,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674C. Mahillon, BruxellesEen klaroen van rood en geel koper van de Garde Civique.
Un clairon en cuivre rouge et jaune de la Garde Civique.No longer availableDim. l: 31,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#684Crystal de SèvresEen vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en cristal incolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#464“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#84J. Stobaert“Poort met ruïne in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portail avec ruine en arrière-plan. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.
Une chaise haute convertible et une petite chaise de poupée de style wheelback.No longer availableDim. h: 100 & 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen 18 K en een geelgouden speld bezet met fijne pareltjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et une épingle en or jaune 18 carats serties de perles fines.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 150 / 200

