#178Een reeks van twaalf gebeeldhouwd eikenhouten stoelen met getorste poten en stijlen en gebeeldhouwde bladermotieven en een wapenschild. Twee reeksen van zes met verschillende bekleding.
Un ensemble de douze chaises en chêne sculpté avec des pieds et des montants torsadés et des motifs de feuilles sculptées et un blason. Deux ensembles de six avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 400 / 600 -
#21SwizaEen tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
#363Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#573Een zwartgepatineerde aardewerken olifant.
#679Chevalier, ParisEen theaterkijker met parelmoer.
Une paire de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#38Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé à pied.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#412Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Paardenkoets”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Carrosse à cheval”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Hugo Quirynen“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150 / 180 -
#502“Abstract”. Olieverf op paneel.
“Abstrait”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 38,5 cmEstimate: € 120 / 180