Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

Danseuse. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Chiparus.
Dim. h: 44,5 cm
SKU: 2809210118.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #91
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #629
    Koninklijke Porceleyne Fles

    Een recent zevendelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une garniture récente de sept pièces en faïence de Delft bleu et blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #267

    Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.

    Un pot à moutarde en cristal incolore taillé dans une monture en argent. Poinçon belge, deuxième titre (800/1000), orfèvre F.D.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.

    Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #98
    Alfons Lambert (Albert) Baggen
    Period: 1862-1937

    “Le printemps”. Een gebeeldhouwd albasten meisjesbuste. Gesigneerd.

    Le printemps. Un buste de fille en albâtre sculpté. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #245

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,15 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80
    Estimate: € 150 / 200
  • #658
    Bush

    Een oude radio. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk).

    Une vieille radio. Avec prise de type G (Royaume-Uni).
    No longer available
    Dim. 23 x 30 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.
    No longer available
    Dim. 11,13 g
    Estimate: € 1450 / 1550
  • #250

    Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.

    Un long collier tressé en or jaune 18 carats en quatre pièces. A réparer.
    No longer available
    Dim. 24,90 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #149
    Paul Van de Venne

    “Schepen op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.

    Navires dans la mer agitée. Huile sur toile. Signée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #73

    Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More