#389Wulf
Een quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#297
Twee bekers van geslepen rood kristal. Boheems werk.
Deux coupes en cristal rouge taillé. Travail Bohémien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
Een bloemenstruik met vogel van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje.
Un arbuste à fleurs et un oiseau en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#314
Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
#70
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#346
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-inspiratie.
Un fauteuil sculpté, style inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#658
Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
#166
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style renaissance malinois à deux portes vitraux au plomb dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 233 cmEstimate: € 50 / 80 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
#645
Een briljant van 0,26 ct. VS2. In gesloten certificaat.
Un brillant de 0,26 ct. VS2. Certificat sous scellé.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#657
Drie ivoren netsukes van ambachtslui, waaronder een visser met aalscholver. Onderaan gemerkt.
Trois netsukes en ivoire représentant des artisans, dont un pêcheur avec un cormoran. Marque sous la base.No longer availableDim. 5,5 cm en 5 cmEstimate: € 200 / 240