#228Toussaint Le Noir à Paris
Een verguld bronzen Lodewijk XVI wandklok z.g. cartel d’alcôve. Gemerkt op de wijzerplaat.
Cartel en bronze doré. Période Napoléon III.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 800/1000 -
#297
Twee bekers van geslepen rood kristal. Boheems werk.
#823
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
#146
Een eikenhouten tinkast met onderaan drie laden en drie deuren.
#290
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze London blue de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1500/1600 -
#262
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#718
Een houten Afrikaans houten fetisjbeeld.
#188
#499
Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
#775
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#810
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur F. SI1.
Un brillant dans un certificat sous scellé AIG. 0,54 ct. Couleur F. SI1.No longer availableEstimate: € 1100/1200 -
#587
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180/200