Similar lots by type
-
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#194
“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#612Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#564Jan De Winne
“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#224Freddy BaetenPeriod: 1931 - 2008
“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#639
“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#169
“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#562Romain Steppe
“Vissers aan de Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de l'Escaut". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 300/400 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100/120 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945
“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/500 -
#522Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/260 -
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#552Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeezicht met oceaanstomer in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1903.
"Vue mer avec paquebot au loin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1903 au verso.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#599Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Vaches au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250/350 -
#192
“Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 79 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#159Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500/800 -
#134
Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.
Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.No longer availableDim. 69 x 103 cmEstimate: € 200/240 -
#164
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#132
“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300/400 -
#469Maurits Van Saene
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400/600 -
#314
“Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35/45 -
#514Robert Boudry
“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs, fruits et légumes". Huile sur toile. Attribuée à, mais non signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 90/120 -
#519
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#569Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Stilleven met schenkkan, kom en appel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte au pichet, au bol et à la pomme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#124A. Musin
“Zeegezicht met zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Paysage marin avec des voiliers ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 260/300 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#619Pierre AlechinskyPeriod: °1927
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, E.A. en genummerd 1/20 buiten de plaat.
"Composition". Lithographie en couleurs. Signée, EA et numérotée 1/20 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 300/400 -
#276
Een reeks van zes houten stoelen met gesculpteerde versiering van palmtakken in de rug. Met rieten zitten.
Suite de six chaises en bois à décor sculpté de palmes dans le dossier. Assis en osier.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#502
“Geometrisch abstract met rood en blauw”. Draagt monogram en nummer VIII, gedateerd ‘72.
"Abstrait géométrique avec du rouge et du bleu". Porte monogramme et le numéro VIII, daté '72.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 500/550 -
#62
Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.
Un cadre en bois avec une statue en plâtre du Christ sous verre bombé.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#35
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en en smaragd van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une émeraude de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 550/600 -
#525
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#628Corolle
Drie diverse poppen met kunststof hoofden. Een op staander.
Trois poupées différentes avec des têtes en plastique. Un sur pied.No longer availableDim. H:45-53cmEstimate: € 50/80 -
#661
“Les plus belles chansons”, “sprookjes en verhalen”, “de drie musketiers”. Een lot bestaande uit twee volledige stickerboeken een een ingebonden boek met oude kinderliedjes.
« Les plus belles chansons », « contes et histoires », « les trois mousquetaires ». Un lot composé de deux livres d'autocollants complets et un livre relié avec de vieilles chansons pour enfants.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#265
Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#532
Een bronzen luchter in Regencestijl met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence à huit points lumineux, orné de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H:73cmEstimate: € 200/300