Similar lots by type
-
#652“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#359“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#254“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120 / 140 -
#342“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799Wagner“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#372F. Seytz“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#674“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300 / 350 -
#334“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 260 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#264Frans Ouvry“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#740A. Nelson“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#725J. Michiels“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#780Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#659Frieda Penne“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#767Gislaine Stas de Richelle“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#422“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#731Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 180 -
#53DelftAardewerken tabakspot met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Pot à tabac en faïence à couvercle en étain. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#274Charles Henri VerbrugghePeriod: 1877 - 1974“Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#581Achttien zilveren lepeltjes met Hollandse keuren en maker H.H. In originele doosjes.
Dix-huit cuillères en argent aux poinçons hollandais, orfèvre H.H. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 138,05 gEstimate: € 100 / 150 -
#339Gust Dierickx“Landbouwer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
“Paysan”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘56.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Vaas van meerkleurig glas in art nouveaustijl. Met de mond geblazen.
Vase en verre polychrome de style art nouveau. Soufflé à la bouche.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#427Royal Doulton & Co.“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#801Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#36Een paar staande lampen van acajou en zwart gepatineerd metaal.
Paire de lampadaires en acajou et métal noirci.No longer availableDim. H 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309“Cupido en Psyche”. Olieverf op doek. XIXe eeuw (?). Herdoekt.
“Cupidon et Psyché”. Huile sur toile. XIXe siècle (?). Retoilée.No longer availableDim. 75 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#496Een armstoeltje, een hoekstoeltje en een houten vat op pootjes.
Un petit fauteuil, une chaise d’encoignure et un tonneau en bois sur pieds.No longer availableEstimate: € 30 / 50

