Similar lots by type
-
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#788
Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#591
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#583
“Meisje met vlinder”. Een klein gietijzeren tuinbeeld.
“Fille au papillon”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h:50 cmEstimate: € 100/120 -
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#651Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#613
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500/1800 -
#607
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
Deux statues de jardin, l’une en forme d’un rat tenant un verre, l’autre d’un lapin tenant une pipe.No longer availableDim. h: 45 & 44 cmEstimate: € 300/320 -
#592
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#623
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#744
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#639
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300/400 -
#734
“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
Nu féminin. Une étude en plâtre.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 50/80 -
#238
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/80 -
#681
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#718
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 12-17 cmEstimate: € 100/150 -
#682
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Ornement de jardin rectangulaire, partiellement en granit poli.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#208
Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250/350 -
#561
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.
Sculpture de jardin en fonte représentant un faucon sur un gant de fauconnier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/220 -
#601
“Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.
‘Couple”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 260/300 -
#630
Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.
Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.No longer availableDim. 100 x 113 x 52 cmEstimate: € 200/280 -
#611
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1300/1500 -
#362
Een reeks van zes aardewerken “Falasha”-figuren. Het grootste beeld gerestaureerd.
Suite de six figures “Falasha” en faïence. La plus grande restaurée.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 60/80 -
#588
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#581
“Geisha”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Geisha”. Sculpture en ivoire sculpté. Sur base en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/400 -
#316
Een hoekkast met zwartgelakt ruitmotief op de deur. XIXe eeuw.
Encoignure à motif de carreaux laqués noir sur la porte.No longer availableDim. 105 x 102 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#522Shaar
“Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.
“Arlequin”. Deux lithos sur papyrus. Signées et numérotées sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 63 x 46 cmEstimate: € 100/160 -
#298
Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500/600 -
#2M Ford
“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45/55 -
#326
Een antiek altaardoek met een floraal decor in goudbrokaat op rode zijde (slijtage).
Nappe d’autel ancienne à décor de fleurs en brocart d’or sur soie rouge (usures).No longer availableDim. 56 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#481
Een messingen Boeddhistisch figuur.
Personnage bouddhiste en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#56
Een paar wingbackfauteuils van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, de bekleding met vlinders en bloesems. Enkele vlekken.
Paire de fauteuils à oeillères en bois doré de style Louis XVI. Couvertures aux papillons et fleurettes. Quelques taches.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200/240 -
#48
Een lot camera’s e.a., bestaande uit twee filmprojectors van Eumig, twee filmcamera’s van Eumig, een fototoestel van Voigtlander met toebehoren in koffer, een fototoestel van Reflecta en een Zeis Ikon.
Lot de caméras e.a. dont deux projecteurs Eumig, deux caméras Eumig, un appareil photo Voigtländer et outils dans un coffre, un appareil Reflecta et un appareil Zeis Ikon.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#327
Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#517
Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200/300 -
#534
Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Sérigraphie sur plastique ayant servie comme publicité de l’exposition “Tout Hergé” à Welkenraedt en 1991.No longer availableDim. 143 x 102 cmEstimate: € 120/150