#529
“Kerselaar in bloei”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Cerisier en fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#412G. Kramer
“Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#625
#3
Drie verschillende eironde marmeren designvazen in oplopende hoogtes.
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#714Sebreghts
“Droeve clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown triste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80/120 -
#607La Poste, Centre Belge de la Bande Dessinée
33 Franstalige stripverhalen en uitgaven over het stripverhaal op klein formaat, telkens met passende postzegel met eerstedagstempel. Gelimiteerde oplagen, sommige met handtekening van de striptekenaar. We voegen er een huls met 8 booklets met FDC’s “This is Belgium”, een mapje “Millennium 2000” en een mapje “België 175 jaar” aan toe.
33 bandes dessinées et éditions traitant les bandes dessinées francophones en petit format, chaque fois contenant un timbre-poste assorti FDC. Editions limitées, certaines signées par le dessinateur. Nous ajoutons une gaine contenant 8 livrets contenant des FDC “This is Belgium”, une cassette “Millennium 2000” et une cassette “Belgique 175 ans”.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#50Omega
Een herenhorloge met vergulde kast.
Montre homme à boîtier doré.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#196
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#260
Een lantaarn van koper en ijzer.
Lanterne en cuivre et fer.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#121
Le Sacré Coeur en albâtre sculpté. Une doigt manque.No longer availableEstimate: € 40/60