Similar lots by type
-
#717
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Une statue africaine en ébène, non-figurative.No longer availableDim. h:97 cmEstimate: € 40/60 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60/80 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#754
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60/100 -
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60/80 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50/80 -
#711
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 50/80 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90/110 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/500 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/80 -
#707
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40/60 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/80 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#227
Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150/180 -
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#79Georgette IserbytPeriod: 1915 - ?
“Meisjesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#483
Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
Un vase Gerbino Valains peint.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 32/40 -
#655
Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif spiral serti de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 700/800 -
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#71
Een lot van drie balgcamera’s:- Voigtlander Bessa I- Kodak nr 2A folding hawkey- Agfa Isolette III.Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet:Voigtlander Bessa IKodak n° 2A Folding hawkeyAgfa Isolette III. Tous en état de marche. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#147
Een paar zoutvaatjes met lepeltjes van gegraveerd zilver in etui. Victoria Scotland XIXde eeuw.
Une paire de salières et cuillères en argent gravé dans un étui. Victoria Scotland. XIXème siècle.No longer availableDim. 67,13 gEstimate: € 140/180 -
#449
Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
Trois cendriers en cristal en cristal taillé resp. bleu, rouge et incolore. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un cendrier italien soufflé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#580
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 1100/1200 -
#304
“Vaas met gele rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs jaunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#114Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945
“Lentebloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Floraisons de printemps”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#758
Twee gesculpteerde siervoorwerpen, waarbij één van jade in de vorm van een perzik en één potje met bladermotieven van bergkristal.
Deux objets de décoration, dont un en jade en forme de pêche et un petit pot en cristal de montagne décoration de feuillage.No longer availableDim. l: 15 & 12 cmEstimate: € 80/100 -
#93
“Gouden jacht 1679”. Een handgemaakte scheepsmaquette.
”Chasse en or, 1679”. Une maquette fait main.No longer availableDim. l: 60 en h: 55 cmEstimate: € 80/100