#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
'Figure Farmer', a lithograph in a wooden frame, signed Van Damme at the bottom.No longer availableDim. h 53 x b 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#164Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#251Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
A lot of 3 taxidermy crocodiles, all with damage from age.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#423Japy FrèresEen verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.
A gilded bronze cartel clock. French in neo rococo style, circa 1880, marked Japy on the inside. With documentation.No longer availableDim. L: 37 cmEstimate: € 150 / 200