#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#51Een groen gepatineerde bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel, achteraan getekend Nelson.
A green patinated bronze bust of a young boy on a marble pedestal, signed Nelson on the back.No longer availableDim. h 41.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202P. Steyaert“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Landscape Autumn." A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 30,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550