#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#88The BijouEen Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#419Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#298Een lot van 11 boeken over schilders, Mercatorfonds, Hamlyn en Thames Hudson.
A lot of 11 books about painters, Mercatorfonds, Hamlyn, and Thames Hudson.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#269Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
A set of 2 stained glass windows, one depicting a spinning lady and the other a shepherd with sheep.No longer availableDim. h 67 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60