#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#329‘De verleiding’, gemengde techniek op papier met grijze passepartout in vergulde kader.
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#344LumioEen industriële stijl kunststoffen hanglamp.
An industrial style plastic pendant lamp.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
A lot of pottery, consisting of a water jug marked Sax, a coffee pot with a crack at the bottom of the handle, 1 cup and 2 bowls, and a bowl.No longer availableDim. Ø: 6 cmH: 4.5-31 cmEstimate: € 60 / 100