Similar lots by type
-
#204G. Dewilde“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Richly“Winters zicht met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682H. De Praet“Landschap met hooimijt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
“Paysage au meule de foin”. Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 38 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Landschap met personage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Personnage dans un paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
#224Leon François ComerrePeriod: 1850 - 1916“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXe siècle. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#219B. De Pooter“Neerhofscène in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614“Personages”. Olieverf op doek. Naar een werk van Lindstrom.
“Personnages”. Huile sur toile. D’après Lindstrom.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#599Joseph Laurent DijckmansPeriod: 1811 - 1888“Violist met meisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Violoniste et fille”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen en plateelwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux faïences”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50 / 100 -
#806Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#4“Zicht op een binnenhofje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Toegeschreven aan Karel Jongelinghs.
“Vue d’un jardin intérieur”. Huile sur toile marouflée. Attribuée à Karel Jongelinghs.No longer availableDim. 24,5 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#362Paul Hermans“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#794L. Apol“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130 / 150 -
#838Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#602Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Signé et daté 1952.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#762R. Verbunt“Provençaals dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village provençale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#821Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#705Paul HermansPeriod: 1898 - 1972“Jagersvuur in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheurtje in het neutrale gedeelte.
“Feu des chasseurs dans le bois”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 102 x 132 cmEstimate: € 200 / 240 -
#299Em. Peeters“Maria Magdalena bij het kruis”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marie Madeleine au pied de la croix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zicht op het Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue du bois de Soigne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#799“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#242Hubert De VriesPeriod: 1900 - 1979“Hoeve aan de vaart”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
“Ferme au bord d’un canal”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 208 x 108 cmEstimate: € 30 / 50 -
#729“Bosbouwer met paardenkar”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Forestier au char à cheval”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#444“Staand naakt”. Aquarel op papier.
“Nu debout”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#480Nina RicciEen eau de toilette Ricci - club van 200 ml.
Eau de toilette Ricci-club de 200 ml.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#484“Pontius Pilatus wast de handen in onschuld”. Olieverf op doek.
“Ponce Pilate s’en lave les mains”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#483Een servies voor vier personen van blauw en wit aardewerk met een Chinees decor naar een ontwerp van William Adams.
Service à thé pour quatre personnes en faïence bleue et blanche à décor à la chinoise d’après William Adams.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#117Twee siercoupes van kleurloos geslepen kristal. De grootste op geelkoperen voetjes, de tweede op bronzen voet en versierd met twee bronzen zwaantjes.
Deux coupes en cristal taillé incolore. La plus grande aux pieds en cuivre jaune, l’autre sur piédouche en bronze et ornée de deux cygnes.No longer availableDim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388Een lot boeken bestaande uit:- Twee magazines met betrekking tot het Belgische koningshuis. 1935 - 1936.- “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: Le bois.” Ed. Vromant Co, Bruxelles. Tweedelig.- “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.
Lot de livres comprenant:- Deux magazines concernant la dynastie belge. 1935-1936.- “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: le bois”. Ed. Vromant Co, Bruxelles. Deux volumes.- “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#596Een tweedelige buffetkast van zwartgepatineerd hout, versierd met galerijtjes en spiegel in de geest van Napoleon III.
Buffet à deux corps en bois noirci décoré de galeries et d’une glace. Napoléon III.No longer availableDim. 235 x 107 x 47 cmEstimate: € 180 / 220 -
#513Een Chinees juwelenkabinetje van ijzerhout, messing en jade, met binnenin drie kleine laden.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois de fer, laiton et jade. L’intérieur à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425ArroganceEen eau de toilette pour femme van 50 ml en een vaporisator eau de toilette “Dance” van 50 ml.
Eau de toilette pour femme de 50 ml et un vaporisateur eua de toilette “Dance” de 50 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#147Een karaf en vier tumblerglazen van geslepen kleurloos kristal. We voegen er vier kristallen wijnglazen aan toe.
Carafe et quatre verres à long drink en cristal taillé incolore. Nous ajoutons quatre verres à vin en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30

