Other lots in this auction
-
#470Thaïse basreliëf met dansende shiva.
Bas-relief thaïlandais avec Shiva dansant.No longer availableDim. 152 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#322Een schotel en een lijst genummerd 39/100, beide gesigneerd Frans van Immerseel.
Un plat et un cadre numérotés 39/100, tous deux signés Frans van Immerseel.No longer availableDim. Ø 39 en 34 x 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#628Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
Deux cornes de boeuf à décors gravés d'animaux.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#202Een klein gepolychromeerd houten beeldje van een monnik met het Kind Jezus op de arm. Mogelijk nog XVIIIde eeuw. Een arm manco, slijtage.
Une petite figurine en bois polychrome d'un moine avec l'Enfant Jésus sur son bras. Peut-être XVIIIe siècle. Un bras manque, usures.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#666Louis de PoortereKadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.No longer availableDim. 330 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Jacobean bijzettafel van eikenhout met gedraaide poten. Een lade in de gordel.
Table d'appoint jacobine en bois de chêne avec pieds tournés. Un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 52 x 54,5 x 85 cmEstimate: € 200 / 300 -
#481Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
Un grand vase à couvercle en poterie Satsuma. Sur pied amovible et avec socle.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 120 / 200 -
#20Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.
Une broche en or jaune 18 kt sertie d'un brillant et d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#549Gaston Relens“Dorpszicht met kerk en rivier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een boek van de kunstenaar aan toe.
"Vue du village avec église et rivière." Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons un livre de l'artiste.No longer availableDim. 70 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#274Frans van de Vonder“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#223“Putto met vis”. Een gesculpteerd wit marmeren groep. Kleine beschadiging aan de staart.
« Putto au poisson ». Un groupe en marbre blanc sculpté. Dommages mineurs à la queue.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#335Twee kleine vierkante sokkeltjes van gebeeldhouwd hout. Op vier poten. Zuid-Oost-Azië, XIXe eeuw.
Deux petits socles carrés en bois sculpté. A quatre pieds. Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100




