#598Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#635Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,48 ct. Model Piaget.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450 / 550 -
#393Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
#731Een warmhoudkom van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un bol/réchaud en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#468Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#443Een grote kandelaar van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Un grand candélabre en bois sculpté de style Baroque.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 70 -
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#569Jan CockxPeriod: 1919 - 1980“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150