#279K.M. Claessens“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”Nature morte, vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#353Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#798Een opvouwbare schildersezel.
Un chevalet pliable.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#617Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 467 cmEstimate: € 250 / 300