Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
Frans Masereel
Period: 1889 - 1972

“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.

”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.
Dim. 39 x 29,5 cm
SKU: 2602190872.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #872
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Masereel

  • #431
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    Acht diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.

    Huit livres divers, illustrations par l’artiste.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #437
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.

    Deux gravures sur bois encadrées, ainsi que deux gravures sur bois et le livre de Avermaete “Masereel”.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #477
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    Negen diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.

    Neuf livres différents, illustrations par l’artiste.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #99
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een lot boeken mbt beeldhouwkunst: - “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Brussel, 2003. - “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2011. - “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Antwerpen, 2000. - “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003. - “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londen, 2000. - “Camille Claudel”. Naar aanleiding van de tentoonstelling in hetv Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991. - Tiepolo(..)

    Un lot de livres en relation avec la sculpture: - “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Bruxelles, 2003. - “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2011. - “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Anvers, 2000. - “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003. - “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londres, 2000. - “Camille Claudel”. A l'occasion de l’exposition au Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991. - Tiepolo (..)
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #32

    “Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.

    ”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.
    No longer available
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #372
    Raymond Van Hoeck

    “Stilleven met rapen en radijzen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, navets et radis”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.

    Un lot de quatre cartes Atlas de l’Europe datées 1590 et une 1587. Mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. ± 36 x 45 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #274
    Bernard De Bruyn

    “Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #840

    Een Arabisch wandrekje met een galerijtje en versierd met inlegwerk.

    Etagère murale arabe présentant une petite galerie et décorée d’incrustations.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #896

    Een zwartgepatineerde aardewerken spaarpot in de vorm van een eend.

    Une tirelire en faïence à patine noir en forme de canard.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #337

    Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).

    Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #895

    Een lot van 13 boeken met betrekking tot netsuké’s e.a. Japanse kunstvormen, alsook 13 catalogi van belangrijke veilingen van Japanse kunst.

    Un lot de 13 livres en relation avec les netsuke et autres formes d’art japonais, ainsi que 13 catalogues d’art japonais.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #224
    Georges Steel

    “Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.

    ”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #89
    B. Van Loon

    “Boerin met kippen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermière et poules près d’une fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More