#70
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 1,23 gEstimate: € 450 / 500 -
#306
#356
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
#425
Apsara beeld, figuur met fluitinstrument.
#101Cristal de Boheme
#648
#449
“Perzische ontmoetingsscène.” Tangka op doek.
#312
"Les Oeuvres de Miséricorde." Une gravure du XIXe siècle d'après un original de David Teniers.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585
Houten doosje met parelmoeren speelchips.
#320
Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
#700
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#340
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een grote rookkwarts van +- 15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un gros quartz fumé de +- 15 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 850 / 950