Other lots in this auction
-
#280Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800 / 1000 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#677Twee Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes in hout met kralen. Bijgevoegd een derde etnisch beeldje.
Deux poupées de fertilité en bois et perles du Niger. Nous ajoutons une petite statue.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100 / 150 -
#252G. Kimzeke“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#453Lalique, FranceEen eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.No longer availableDim. h: 9 & 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#16827 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
27 livres sur l’anatomie, la médecine etc. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, bon état, dossier en cuir brun. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 vol. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, bon état. Et 22 autres.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#229“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#321FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#409Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
Une table violon en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#456Een Caucaze karpet van wol.
Une carpette Caucaze en laine.No longer availableDim. 218 x 136 cmEstimate: € 40 / 60

