#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500 / 700 -
#223“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
#278Moorthamers, AntwerpenEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40 / 670 -
#615Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
#549“Vissersboot op de Nijl”. Aquarel op papier. Draagt handtekning ‘Ch. Godeby’.
”Bateau de pêche sur le Nil”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Ch. Godeby’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale amethist van ± 0,50 ct. en briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une améthyste centrale de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 150 / 250 -
#650Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamant van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 9 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti d’un diamant de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 9,00 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#436Een Zandjan tapijt van wol.
#393Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
Deux livres:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.No longer availableEstimate: € 25 / 35