#407Limoges FranceEen lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
#301Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
Une table en chêne sculpté à tiroirs en rallonges.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#26Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#162Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#512“Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Jouer sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#113Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableDim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40 / 50