#86Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
#704Lalique, FranceEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
#744Twee verschillende plantenstaanders.
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#57Vijf diverse Delftse tegels, versierd met personages. Blauw en wit, behalve één mangaankleurig versierd met een visser in een sloep. XVIIIde eeuw, diverse letsels.
Cinq carreaux de Delft décorés de personnages. En bleu et blanc sauf un exemplaire manganèse à décor d’un pêcher dans une chaloupe. XVIIIe siècle, plusieurs dégâts.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#11Val St. LambertEen vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#283Een paar antieke karrenwielassen.
#76Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#546IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200