#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100/180 -
#234Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#92
“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#156
Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. 166 x 252 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#349
“Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.
“Gone with the wind”. Ancienne affiche de cinéma.No longer availableDim. 90 x 68 cmEstimate: € 60/80 -
#7
#736
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#294
Twee opgezette reeënkoppen.
#111
“Boogschutter”. Een bruingepatineerd beeld van brons en kunststof op houten sokkel.
#563
#87Picquot Ware, England
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
#683Gobena
Een afgeplatte bolle art déco vaas in zwart en verguld. Gemerkt.
Vase art déco sphérique aplati en noir et or. Avec marque.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 500/800