Similar lots by type
-
#217A. Lalouette“Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.
”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 450 / 500 -
#569Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#303Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#374Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 500 -
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#688E. Bouret“La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#241Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.
”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#337Een basis van een verguld bronzen pendule, versierd met twee zittende putti. Twee pootjes en de pendule manco.
La base d’une garniture de cheminée avec une décoration de deux putti assis. Pendule et deux pieds manquants.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Een paar bronzen olifantenkoppen.
Paire de têtes d’éléphant en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460 / 500 -
#534Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927“L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#401Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
“Figures”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#571Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#205“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#568Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#387Een lot brons en koper, bestaande uit een renaissancekandelaar, twee art deco-kandelaars en een bronzen wijwatervat.
Un lot d’objets en bronze et cuivre, comprenant un chandelier Renaissance, deux Art Déco chandeliers et un bénitier en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#207Guillaume Charlier“Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.
”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#763Hildebert DerreEen gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.
Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42“De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#193Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#691“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#28Twee verschillende vaasjes en een ijsemmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau à glaçons en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#289Robert Boudry“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#297MagnetEen buste van gebronzeerd terracotta, achteraan gesigneerd en genummerd. Barstjes.
Un buste en terre cuite bronze, signé à l’arrière et numéroté. Quelques brèches.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#190Een 18 karaats geel ring bezet met een centrale calcedoon cabochon en zes half edelstenen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une calcédoine centrale en cabochon et de six pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 600 / 700 -
#653Een kleine klapsecretaire van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag. Binnenin drie laden en een secreet.
Petit secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis XV, décoré de marquetterie aux fleurs et aux montures en bronze. A l’intérieur trois tiroirs et un secret.No longer availableDim. 92 x 66 x 45 cmEstimate: € 300 / 500 -
#678Twee vaasjes van gebeeldhouwd been. Chinees werk.
Deux petits vases en os sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#47Een lot van vijf stuks Delfts aardewerk.
Un lot de cinq pièces en faïence de Delft.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#404“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
”La descente de Croix” & “Femme avec Pegase”. Fusain et pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#650SwarovskiEen treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen, kiepwagon en een containerwagon. Op houten treinspoor.
Petit train en cristal taillé incolore comprenant la locomotive, le fourgon à charbon, une voiture à personnes et deux autres. Sur rails en bois.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#535SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee beertjes, twee zeehonden, twee egels, twee schildpadden, twee neushoorns en twee bevers. Telkens een groot en een klein exemplaar.
Lot d’animaux en cristal taillé incolore comprenant deux oursons, deux phoques, deux hérissons, deux tortues, deux rhinocéros et deux castors. Chaque fois un exemplaire plus grand et plus petit.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#635SwarovskiEen lot van vier verschillende hondjes van geslepen kleurloos kristal.
Lot de quatre chiens en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 3 - 6 cmEstimate: € 70 / 100 -
#575Swarovski“Harmony”. Een kristallen object uit de reeks “Wonders of the sea” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2005. Met display en kristallen plaquette. Bijgevoegde enkele schelpjes en zeesterren en een blauwe en een rode Siamese vechtvis.
“Harmony”. Objet en cristal de la série “Wonders of the Sea”. D’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 2005. Avec display et plaquette en cristal. Nous ajoutons quelques coquilles et étoiles de mer et deux betta splendens en bleu et en rouge.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 160 / 200


