Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.

De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.

La jeunesse éternelle. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale.
Dim. H. 41 cm
SKU: 2909200667.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #667
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #540

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een gegraveerd kruisje van 18 karaats geel goud.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une croix gravée en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 5,47 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #826

    Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.

    Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180
  • #593

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #597

    Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.

    Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.
    No longer available
    Dim. Ø: 56 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #734
    R. Neeman

    “Compositie”. Gemengde techniek op metaal. Gesigneerd en gedateerd 2-4-76.

    “Composition”. Technique mixte sur métal. Signée et datée 2-4-76.
    No longer available
    Dim. 63 x57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #233
    Must de Cartier

    Een zijden foulard in originele doos.

    Foulard en soie dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 84 x 86 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #97

    Drie zilveren zoutvaatjes waarvan twee met glazen bakjes.

    Trois salières en argent dont deux avec intérieurs en verre.
    No longer available
    Dim. 96,41 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #3

    Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.

    Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #680

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,49 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #418

    Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch. Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.

    Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #539

    Een vilten kepie van een onderofficier van de Belgische burgerwacht, model 1899.

    Képi en feutre d’un sous-officier civil belge, modèle 1899.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #149
    Romain Steppe
    Period: 1859 1927

    “Zeilschepen op zee bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voiliers en pleine mer au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More