Similar lots by type
-
#755Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.
Table à bridge incrustée et parquettée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#435ArkanaVier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.
Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même styleNo longer availableEstimate: € 350 / 550 -
#725Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.
Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#760Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#445Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#797Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.
Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. h:70 cm.Estimate: € 40 / 60 -
#781Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#651Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.
Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#715Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.
Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 300 / 400 -
#196Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#794Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.
Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 30 / 50 -
#788Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#638Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#785Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#25Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.
Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#793Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#795Een hangvitrine van gefineerd hout.
Vitrine à suspendre en bois de placage.No longer availableDim. b: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#730Zes stoelen van witgepatineerd hout.
Six chaises patinées blanches.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 50 / 70 -
#665Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.
Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#420Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.
Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 180 / 200 -
#643Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300 / 500 -
#676Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.
Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#777Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.
Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 75 / 100
Other lots in this auction
-
#526Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
Fauteuil à bascule en frêne plié à la manière de Thonet.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#368Twee verschillende vazen en een vide-poche in de vorm van een gestileerde zwaan van meerkleurig kristal. Jaren ‘50. De laatste gemerkt ‘Bayel, France”.
Deux différents vases et un vide-poche en forme d’un cygne stylisé en cristal polychrome. Années 50. Le dernier avec la marque “Bayel, France”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#162Jozef MousPeriod: 1896 - 1968“Winter aan de dokken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les docks en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#284“Christus Heilig Hart”. Beeld van meerkleurig biscuit.
“Le Sacré Coeur”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341Tafelklok naar Engels voorbeeld.
Pendule de table d’après un exemple anglais.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#19Léon Houyoux“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#244Felix (?) Stappaerts“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
“Marine aux voiliers de pêche à la couchée du soleil”. Huile sur toile. Signée. Une réparation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#524“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#422Jef Leener“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#50OmegaEen herenhorloge met vergulde kast.
Montre homme à boîtier doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#215Een vrouwentorso van gesculpteerd hout op een arduinen voetstuk. Jaren ‘30.
Torse féminin en bois sculpté sur socle en pierre de taille. Années 30.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 260 / 300 -
#243Een zilveren roomkannetje en zoutvat met glazen recipiënt in Empirestijl. De laatste met Belgische keuren tussen 1814 en 1831 namelijk tweede gehalte(833‰) en een garantiekeur.
Crémier en argent massif et salière en argent aux récipient en verre de style Empire. Ce dernier aux poinçons belges pour 1814-1831, deuxième titre (833‰) et poinçon de garanti.No longer availableEstimate: € 180 / 200



