Similar lots by type
-
#455“Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 29 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#354F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#359“Kinderparade”. Olieverf op paneel.
“Défilé des enfants”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#589D. Placied Rosseel“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#379“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
Oiseaux sur une branche avec des baies. Gouache sur soie.No longer availableDim. 85 x 55 cmEstimate: € 160 / 200 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 400 / 500 -
#162Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#445“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
“Nu allongé”. Huile sur panneau. Porte monogramme.No longer availableDim. 50x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#472“Constructivistische compositie”. Olieverf op doek. Russsische school.
“Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550 / 600 -
#352“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
“Jockeys”. Toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#509“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#504“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#462C. L. Gavre“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur carton. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#464“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Composition”. Huile sur toile. Porte monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65 / 75 -
#154Georges Teugels“Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250 / 300 -
#204Florent N. CrabeelsPeriod: 1829 - 1896“Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 120 / 140 -
#419“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#409Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#364Olga Gavrilova“Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.
“Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#538Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#261Twee messingen kandelaars. XVIIIe eeuw.
Deux bougeoirs en laiton. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 75 / 90 -
#81Twee borstels en een handspiegel van 800‰ zilver. Tijdperk art deco.
Deux pinceaux et un miroir à main en argent 800‰. Époque Art Déco.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
Liseuse sur pied en laiton. Réglable en hauteur.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#231Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne à façade sculptée.No longer availableDim. 130 x 66 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#46Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
Meuble d'appoint ovale en placage avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. 83 x 47 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#693Een lot van drie stuks mechanisch speelgoed, bestaande uit een aapje met cymbalen, een opwindbaar racewagentje en een trommelende panda.
Lot de trois jouets mécaniques, composé d'un singe avec des cymbales, d'une voiture de course à remonter et d'un panda qui tambourine.No longer availableDim. h: 6 cm - 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.
Lampe art déco au cygne. Socle en marbre.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#340RoskopfEen roestvrij stalen zakhorloge met horlogeketting.
Une montre de poche en acier inoxydable avec une chaîne de montre.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#347Herend, HungaryDrie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een giraf, een konijntje en een kardinaal. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine multicolore, composées d'une girafe, d'un lapin et d'un cardinal. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#405Een reeks van zes grote en zes kleine keukenpotten van aardewerk met blauw op witte decors. Gaaf en met deksels.
Ensemble de six grands et six petits pots de cuisine en faïence à décors bleu sur blanc. Intacts et avec couvercles.No longer availableDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#614Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Binnenschip aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Péniche à quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 35 / 45

