Similar lots by type
-
#23
Een lot strips bestaande uit zeven albums van Kuifje, een album van Jo, Suus en Jokko (”Het testament van Mr. Pump”) en twee albums met ingebonden nummers (jaargang 1964 en 1969) en acht losse uitgaven van het weekblad Kuifje (1969 en 1970).
Lot de bandes dessinées comprenant sept albums de Kuifje, un album de Jo, Suus et Jokko (Het testament van Mr. Pump) et deux albums aux numéros reliés (années 1964 et 1969), ainsi que huit numéros non reliés de l’hebdomadaire Kuifje (1969 et 1970).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#707
Een lot van achtentwintig albums van ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ en ‘Continuity Comics’ van o.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, enz...
Lot de 28 albums de ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ et ‘Continuity Comics’, e.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, etc...No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#362Paul Hermans
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#514Bart’d Eyckermans
“Stop de wereld, ik wil eraf”. Ets en collage. Gesigneerd en genummerd 8/18.
“Stop de wereld, ik wil eraf”. Eau-forte et collage. Signée et numérotée 8/18.No longer availableDim. 112 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#55
Een 14 karaats geel gouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Epingle en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 100/150 -
#651
Een lot van vijf gesculpteerde ivoren tanden, waarvan vier versierd met olifantjes en een krokodil. Eerste helft van de XXste eeuw.
Lot de cinq sculptures en ivoire dont quatre décorées d’éléphants et un en forme de crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een smaragd van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2100/2200 -
#306
Een mahoniehouten speeltafeltje met en vilten speelvlak en een centrale poot, eindigend in drie leeuwenpoten. Fineer verbleekt en beschadigd op het blad. XIXe eeuw.
Table à jeux en acajou à tablette pliante. Pied central terminant en trois griffes de lion. Partie de la tablette décolorée et aux dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#792Boris O’Klein
“Sus aux curieux!” Een ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Sus aux curieux!”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#185
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van het embleem van Chanel bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme de l’emblème de Chanel serti de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 300/400 -
#714
“Duiven en pioenrozen”. Gouache op zijde. Chinees werk.
“Pigeons et pivoines”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 55 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#668Val St. Lambert
Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 20/25 -
#747
Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een bruin glazuur.
Vase pansu en faïence de Chine à glaçure brune.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80 -
#155
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten en centrale peervormige diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants entourant chaque fois un diamant en forme de poire. Poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 15,10 gEstimate: € 1200/1400