Similar lots by type
-
#544Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90/120 -
#469Carle Vernet
“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#32
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#424Leonor Fini
“Vrouwenportret”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un portrait de femme”. Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#539
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120/150 -
#822Takejiro Hasegawa
“Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.
”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.No longer availableDim. 18 x 15 cm x2Estimate: € 60/80 -
#570
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#29
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#739Jörg ReméPeriod: °1941
“Surrealistische personages”. Twee lithografieën. Artiestenproeven. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk gedateerd 1969 & 1974.
”Personnages surréalistes”. Deux lithographies. épreuves d’artiste. Signées hors planche et datées 1969 & 1974.No longer availableDim. 24 x 20 & 65 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#569
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#842Gerard & Leonard Valk
“Africa”. Een oude ingekleurde kaart. Omstreeks 1700.
”L’Afrique”. Une carte ancienne mise en couleurs. +- 1700.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#42J. Verschueren
“Oude huizen aan de Dijle”. Een kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
Anciennes maisons près de la Dyle”. Une eau-forte en couleurs. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableDim. 52 x 41 cmEstimate: € 30/50 -
#824M Langaskens
‘Vioolspeelster’. Een ets op papier.
”La joueuse de violon”. Une eau-forte sur papier.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#272
“Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.
”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 74 cmEstimate: € 200/250 -
#799
Twee interieurs van herenwoningen, kleurengravures. Beide gesigneerd en resp. genummerd 45 & 86/300 buiten de plaat.
Deux gravures en couleurs, représentation de maisons de Maître. Signées et numérotées 45 & 86/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#472
“Landschap”. Een ingekleurde Japanse houtsnede uit een boek. Omstreeks 1900.
”Paysage”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs venant d’un livre. +- 1900.No longer availableDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80/100 -
#64
Twee oude gravures:- “Liers Karthuisersklooster”. R. Blokhuysen. - “Plattegrond van Lier”.
Deux anciennes gravures:- “Le Couvent de l’Ordre des Chartreux à Lier”, R. Blokhuysen.- “Plan de Lier”.No longer availableDim. 36 x 46 & 42 x 53 cmEstimate: € 50/80 -
#432
“De overwinning der Stad Lier...”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Drie oude gravures.
”La victoire de la Ville Lier”, “Castellum Anderstadt” & “Monasterium Nazareth”. Trois anciennes gravures.No longer availableDim. 12,5 x 18 & 11,5 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#134Roger Somville
“Au café”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Au café”. Une eau-forte, épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 160/180 -
#9Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Départ du steamer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Départ du steamer”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 70/100 -
#849
Een Japanse surimono (wenskaart) met een landschap en een bloeiende struik. XXe eeuw. Met twee stempels
Un Surimono (carte de voeux) japonais, paysage et arbuste en floraison. XXème siècle. Avec deux timbres.No longer availableDim. 19,5 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#62
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#19
“Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.
”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.No longer availableDim. 22,5 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#412Frans Van Immerseel
Drie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
Trois dictons sous cadre. Signés.No longer availableDim. 3 x (20 x 12 )cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#767
Een kraagvaas van Imariporselein.
Un vase à col en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#797
Een paar vol messingen potten met Chinese leeuwenkoppen.
Une paire de pots en laiton plein, décoration de têtes de lions chinois.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 70/80 -
#194Daniël Herbert Van der PollPeriod: 1877 - 1963
“Leeuwen van Juda aan de poort van de tempel van Salomon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Lions de Judas au portes du temple Salomon”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 107 cmEstimate: € 400/600 -
#174Leon Joseph Van Nueten
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#253
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#850
Twee gele briljanten in gesloten AIG certificaat met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct. Kleur FGY. VS1-2.
Deux brillants jaunes dans certificat AIG fermé ayant un poids total de 0,52 ct. Couleur FGY. VS1-2.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#340
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 450/550 -
#226
Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 300/500 -
#786Hereke
Een handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#751
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140/160 -
#241Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#65
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een in markies geslepen robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un rubis taille marquise de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 650/750