#284Morisse“Zicht op Marseille”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Marseille. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#46Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
#453Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 11 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#447Een meerkleurig glazen schaaltje. Randschilfers aan de basis.
#739“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
#260Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 450 / 550 -
#473Een lampenvoet van blauw crackleware.
#528Een Chinese bronzen siervaas met handvatten in de vorm van vogelkoppen met ringen. Gemonteerd als lampenvoet.
Un vase en bronze décoratif chinois avec des poignées en forme de têtes d'oiseaux avec des anneaux. Monté comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 27 cm (vaas); 44 cm (lamp)Estimate: € 60 / 80 -
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#695Drie oude lederen reiskoffers.
Trois vieilles valises en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#229“Madame de Barry” Een terracotta buste. Kleine beschadiging.
Madame du Barry. Buste en terre cuite. Petit dégât.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 200 / 300