Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.

“De Heilige Drievuldigheid verschenen aan Abraham”. Bronzen icoon met lichtblauw email. We voegen een klein kruis toe.

La Sainte Trinité apparue à Abraham . Icône en bronze avec émail bleu clair. Nous ajoutons une petite croix.
Dim. 8,5 x 7,5 cm
SKU: 2710200048.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #367

    Een groot lot oude houten leesten.

    Grand lot de vieux formes en bois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #165

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #123

    Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.

    Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.
    No longer available
    Dim. h 77cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.

    Un Bouddha en bronze décoré de perles.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #349

    “Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.

    “Gone with the wind”. Ancienne affiche de cinéma.
    No longer available
    Dim. 90 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #174

    “Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.

    Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204
    Joost Kampen
    Period: ° Amsterdam

    “Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #133

    Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #553

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.

    Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #734

    “Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.

    Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #81

    Een lot zilver, bestaande uit een handspiegel en borstel, een fotokader, een peper- en zoutstelletje in etui, een Engelse inktpot en een zakmesje met parelmoeren handvat.

    Lot d'argent, composé d'un miroir à main et d'une brosse, d'un cadre photo, d'un ensemble sel et poivre dans un étui, d'un encrier anglais et d'un couteau de poche avec manche en nacre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #632

    Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje

    Lot de verres vénitiens dont un vase et trois presse-papier aux inclusions. Petits dégâts au vase.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More