Similar lots by type
-
#765
Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.
Un vase en pâte de verre rouge à décor polychrome millefleurs. Travail italien.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#788
Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#781
Een karaf van rookbruin en zwart glas met vier bijpassende glaasjes.
Une carafe en verre noir et brun fumé et quatre verres assortis.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#414
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#71
Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#409
Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.
Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.No longer availableDim. h: 4 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#783
Een vaas van gegoten en gesatineerd roze glas in de vorm van een hand met een kelk. Barst onderaan.
Un vase en verre moulé et satiné rose, en forme d’une main et calice. Fissure en dessous.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 26 / 30 -
#31Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67
Twee vide-poches van meerkleurig Muranoglas, gedragen door een clown.
Deux vide-poches en verre de Murano polychrome porté par un clown.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#798Val St. Lambert
Een achtdelig toiletstelletje van kleurloos en amberkleurig glas. Gemerkt.
Une garniture de toilette en huit pièces en verre incolore et ambre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#817
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#814
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#214
Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#633
“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#30Guess
Een rooskleurige dameshorloge van roestvrij staal. In originele doos en met certificaat.
Montre de dame en acier inoxydable. Dans la boîte d‘origine au certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#835Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256
Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.No longer availableDim. 205 x 138 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#660
Een hoge secretaire van gefineerd hout met een klapblad. Onderaan vier laden en bovenaan een lade en een wit marmeren blad.
Un secrétaire haut à abattant en bois de placage. En dessous se trouvent quatre tiroirs et au dessus une tablette en marbre blanc et un tiroir.No longer availableDim. 140 x 74 x 49 cmEstimate: € 240 / 320 -
#806
Een gebeeldhouwde fauteuil-en-cabriolet. We voegen er een bankje aan toe.
Un fauteuil-en-cabriolet sculpté. Nous ajoutons un petit banc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#547
“Geisha”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#700
Een houten tweedeursvitrine.
Une vitrine à deux portes vitrées.No longer availableDim. 158 x 105 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#129
“Dorpszicht met kerktoren”. Olieverf op doek.
“Vue de village à la tour d’église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 30 / 60 -
#442
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 290 x 108 cmEstimate: € 50 / 70 -
#697
Stempel in de vorm van een draak van gebeeldhouwd ivoor. Japan, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Cachet en forme de dragon en ivoire sculpté. Japon, vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120