Other lots in this auction
-
#273Twee laat XIXe eeuwse goudweegschaaltjes in houten kistjes. Bijna compleet.
Deux balances à or, fin XIXème siècle, dans des coffrets. Quasi complet.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#288H. Liebar“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70 / 90 -
#433Een paar postzegelalbums met overwegend Belgische zegels in de éne en diverse buitenlandse zegels in de andere.
Une paire d’albums de collection de timbres postes, un avec la plupart des timbres Belges, l’autre la plupart Européens.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#606HerizHandgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 200 / 300 -
#826Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
Deux carpettes antiques orientales noués main.No longer availableDim. 160 x 106; 186 x 120Estimate: € 120 / 200 -
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
Un lot de quatre carpettes et couloirs Mori.No longer availableDim. 175 x 68 cm (grootste)Estimate: € 25 / 50 -
#271Een vroeg XIXe eeuws goudweegschaaltje in een met gebrand decor versierd kistje. Zes gewichtjes manco. We voegen er een tweede XIXe eeuws kistje aan toe.
Une balance à or début XIXème siècle, décor brûlé sur le coffret. Six poids manquants. Nous ajoutons un deuxième coffret du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#3Een bureau-ensemble, bestaande uit een kistje, een klokje, een brievenhouder en een droogstempel met de initialen ‘J J’.
Une garniture de bureau, comprenant un petit coffret, une pendule, un porte-lettres et un cachet à sec, initiales ‘JJ’.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#884Een lot van acht verschillende kristallen champagneglazen.
Un lot de huit verres à champagne différents en cristal.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#788Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.
Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#391Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
Une paire de miroirs, pieds Art Nouveau.No longer availableDim. h: 49,5 cmEstimate: € 80 / 120

