#404Eddy Thomas“Violist”, “Liggend naakt” & “Zittend naakt”. Drie lithografieën. Allen gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 16/25, 3/40 en 1/10
”Violoniste”, “Nu couché” et “Nu assis”. Trois lithographies, tourtes signées hors planche, numérotées 16/25, 3/40 et 1/10.No longer availableDim. 26 x 18 cm; 33 x 24 cm; 38 x 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#862Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
#104Oscar Mulkens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#853Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#810Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
#73H. Hughes & SonEen oude Engelse sextant in houten koffertje.
Un ancien sextant anglais dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100