#195Omega Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants princess cut ayant un poids total de ± 0,96 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 650 / 750 -
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,35 gEstimate: € 600 / 700 -
#791Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353WarminkEen notenhouten tafelklokje. Zonder sleuteltje.
#494G. G. WincklerTwee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.
Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.No longer availableDim. 31 X 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#132Leopold Muller“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#218Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60