#610Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#842Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#443Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
Une garniture de coiffeuse en cristal Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#73H. Hughes & SonEen oude Engelse sextant in houten koffertje.
#170CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 150 / 250 -
#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
Une pince en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une perle et de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,58 gEstimate: € 400 / 500 -
#69Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters dorpszicht aan de Leie”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 255/350 buiten de plaat.
”Vue de village hivernal et la Lys”. Une lithographie d’après une oeuvre par Saverys.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120