#608Een grote jardinière op sokkel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Voet van de vaas gerestaureerd.
Une grande jardinière sur socle en faïence belge à glaçure. Pied du vase restauré.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#723Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#479“Cabaretscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de cabaret”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#694Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Straatzicht”. Aquarel en pastel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue”. Aquarelle et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#881MatchboxVier miniatuurtanks uit de reeks ‘Battle Kings”:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerIn originele, ongeopende verpakkingen.
Quatre tanks miniature de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King Tiger. Emballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#841Een oud koffieblik van Stroobants koffie.
#763Een antieke balgcamera. Compleet en in goede staat.
#505Mont BlancEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Werkende staat. Zonder bandje. gebruikssporen.
Une montre pour hommes en acier inoxydable, automatique. En état de marche. Sans bracelet. Traces d’usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#570Een ivoren slavenarmband.
Un bracelet esclave en ivoire.No longer availableDim. 54,37 gEstimate: € 80 / 150