#676TurkmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 285 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#746HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#244“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en robijnen princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants Princess Cut et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 450 / 550 -
#73H. Hughes & SonEen oude Engelse sextant in houten koffertje.
#697Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#458Een zeilbootje van malachiet met ivoren zeilen.
Un petit voilier en malachite et aux voiles en ivoire.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 50