#272J. Stocquart“Bomen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achteraan gedateerd 1819.
“Bouquet d’arbres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1819 au verso.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#501Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.
Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 & 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87Een paar witmetalen poppenstoelen.
#482“Aan de feestdis”. Olieverf op paneel.
”Au banquet”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Een Duits goudweegschaaltje in gesculpteerd houten kistje. Drie gewichtjes manco. XVIIIe eeuw.
#497Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 60