Similar lots by type
-
#337
Een basis van een verguld bronzen pendule, versierd met twee zittende putti. Twee pootjes en de pendule manco.
La base d’une garniture de cheminée avec une décoration de deux putti assis. Pendule et deux pieds manquants.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#401
Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#232
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 460 / 500 -
#571
Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#387
Een lot brons en koper, bestaande uit een renaissancekandelaar, twee art deco-kandelaars en een bronzen wijwatervat.
Un lot d’objets en bronze et cuivre, comprenant un chandelier Renaissance, deux Art Déco chandeliers et un bénitier en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#716
Een paar bronzen olifantenkoppen.
Paire de têtes d’éléphant en bronze.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217A. Lalouette
“Zigeunerdanseresje met tamboerijn”. Verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd.
”Danseuse orientale au tambourin”. Statuette en bronze argenté. Signée.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 450 / 500 -
#188Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927
“L’Aveu”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”L’Aveu”. Un groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#534Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#763Hildebert Derre
Een gipsen buste van Edward Keurvels (1853-1916, componist en dirigent, leerling van Peter Benoit). Gesigneerd en gedateerd 1925.
Buste en plâtre représentant Edward Keurvels (1853-1916, compositeur et dirigent, élève de Pierre Benoit). Signé et daté 1925.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#374
Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 500 -
#303
Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#205
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#688E. Bouret
“La frileuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“La frileuse”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#690
Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#193
Een driedelig klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée trois pièces en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres avec chaque fois cinq lumières.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#691
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 120 / 200 -
#597
“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
“Figures”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#568
Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Guillaume Charlier
“Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.
”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#42
“De bewening van Christus”. Een bronzen groep op groen marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Calvaire’ naar een werk van Picavel. Voetstuk opnieuw te bevestigen.
”La déploration du Christ”. Un groupe en bronze sur pied de marbre vert. Signé ‘Calvaire’ d’après une oeuvre de Picavel. Pied à rattacher.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#761Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.
”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#86
Een kleine eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad en versierd met gebeeldhouwde Lodewijk XV-motieven.
Un petit secrétaire en chêne avec tablette abattante avec deux tiroirs sous la tablette, décorations de motifs Louis XV.No longer availableDim. 100 x 80 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#233
Kruik van geglazuurd steengoed.
Une cruche en grès à glaçure.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#696Indo-Bidjar
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 323 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#463
Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.
Un lot de 33 livres en Néerlandais, la plupart portent sur l’Art.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#198
Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#806
Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#681
Een Aziatisch penseel van ivoor en koraal.
Pinceau asiatique en ivoire et corail.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#542Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Green head”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 67/150 buiten de plaat.
“Green head”. Sérigraphie. Signée et numérotée 67/150 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 230 / 280 -
#143
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 140 / 160 -
#297Magnet
Een buste van gebronzeerd terracotta, achteraan gesigneerd en genummerd. Barstjes.
Un buste en terre cuite bronze, signé à l’arrière et numéroté. Quelques brèches.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd: Burliuk.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée: Burliuk.No longer availableDim. 58 x 54 cmEstimate: € 200 / 240