#22Een reeks van veertien reproducties naar werken van Raphal Kirchner. Engels werk. Met ingekaderde flyer van de tentoonstelling.
Une série de quatorze reproductions d'après des oeuvres de Raphal Kirchner. Travail en anglais. Avec flyer encadré de l'exposition.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 70 / 80 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#677Twee gemberpotten van Chinees porselein met verschillende decors. Eén deksel gelijmd.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décors différents. Un couvercle recollé.No longer availableDim. h: 20 & 23 cmEstimate: € 120 / 10 -
#550Een mahoniehouten Lodewijk XVI commode met drie laden en een grijs marmeren blad. Ingelegd met een fruithouten bies. Messingen schoeisel.
#30Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,82 ct.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 600 / 700 -
#472“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd C.S.
#191Een opengewerkt bronzen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf armen.
Garniture à pendule en bronze ajouré de style Napoléon III, composée d'une pendule et de deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 67 & 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
#369Een oude met linnen beklede paspop op houten voet.
Un vieux mannequin recouvert de lin sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120