Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“De houtsprokelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.
“De houtsprokelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.
Royal Dux

“De houtsprokkelaarster” Polychroom aardewerken beeld. Gemerkt met roze driehoek.

« La Ramasseuse de Bois » Sculpture en faïence polychrome. Marquée d'un triangle rose.
Dim. h 55 cm
SKU: 1312220257.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #257
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #147
    Royal Dux

    Een mooie gekleurde groep met voorstelling van een boerenjongen met een koe en een stier. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un beau groupe coloré représentant un garçon de ferme avec une vache et un taureau. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. 27 x 39 x 24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #157
    Royal Dux

    Een paar art nouveau vazen met vegetaal decor. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Une paire de vases Art Nouveau à décor végétal. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. H. 38,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #351
    Royal Dux

    “Jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Chien de chasse". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #578

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk.

    Un vase balustre en poterie de Nankin.
    No longer available
    Dim. H:46cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #559
    John Brosens

    “Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #591
    Boch

    Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en faïence bleue et blanche à couvercles, les couvercles décorés de lions. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #54

    “Heidelandschap”. Gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening: Karl Daubigny.

    "Paysage de lande". Toile marouflée. Porte une signature : Karl Daubigny.
    No longer available
    Dim. 34 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #228

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212
    Josée Maes

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fleurs". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #387

    Een vaas van blauw Booms glas met antiek-Egyptisch geïnspireerde figuren in een vergulde fries.

    Un vase en verre bleu de Boom avec des personnages antiques d'inspiration égyptienne dans une large frise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #50

    Een 18 K geelgouden dasspeld.

    Une pince à cravate en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 6,62 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #409

    Een vaasje in geel glas.

    Un vase en verre jaune.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #277
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage avec pièce d'eau". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #244
    Georges Renson

    “Parkzicht te Oudergem”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    « Vue parc à Auderghem ». Huile sur toile. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More