Similar lots by type
-
#664“Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.
"Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#604“Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.
« Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#325Lampje, uil op boeken van porselein.
Lampe, chouette sur livres de porcelaine.No longer availableDim. h24cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#477Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.
Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#304Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Een Zwarte Woud klokje van zwartgelakt perenhout, met wit geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door porseleinen zuiltjes. Kastje beschilderd met kleurrijke guirlandes. Met slinger en gewichten.
Une horloge de la Forêt-Noire en bois de poirier laqué noir, avec un cadran en émail blanc flanqué de colonnes en porcelaine. Cabinet peint de guirlandes colorées. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Kaiser W. GermanyEen paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40 / 50 -
#612“Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.
« Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.
Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.No longer availableDim. H: 3-5 cmØ: 7-9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#315Leuchtenburg GermanyDienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35 / 55 -
#687Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#669Lot van 13 kleine beeldjes email cloisonné, diverse vormen vaasjes en dieren.
Lot de 13 petites figurines en émail cloisonné, diverses formes de vases et d'animaux.No longer availableDim. H: 5-13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#503Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210 / 230 -
#497Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175 / 200 -
#211RosenthalTwee bordjes en een kopje met schoteltje van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Deux assiettes et une tasse avec soucoupe en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. H: 9 cmØ: 15-23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#511Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210 / 230 -
#507Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500 / 550 -
#675Bauscher WeidenKoffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#605Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.
Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.No longer availableDim. H: 12-30 cmØ: 26-31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#541Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100 / 120 -
#501Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525 / 575 -
#25Jeanne d’Arc te paard. Deels verguld wit porseleinen beeld. Saksen, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur.
Jeanne d'Arc à cheval. Sculpture en porcelaine blanche partiellement dorée. Saxe, début XXe siècle. Marqué en bas en bleu sous glaçure.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een Madonnabeeld van Lourdes in biscuit en een porseleinen wijwatervat.
Une Vierge de Lourdes en biscuit et un bénitier en porcelaine.No longer availableDim. H: 25-38 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#314Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,74 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#389Keramiek mid-century schaal en potje, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi.
Bol et pot en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi.No longer availableDim. Ø35cmEstimate: € 35 / 45 -
#594Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. H. 46,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#146Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Secrétaire-bibliothèque en chêne plaqué de bois de racine, incrusté d'un motif en bois fruitier. Hollande, XVIIIe siècle. Au bas abattant, derrière lequel six tiroirs, et trois tiroirs, au haut deux portes vitrées.No longer availableDim. H. 272 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#540Collier amethist en roze kwarts, een dubbele rij met ingewerkte hanger.
Collier améthyste et quartz rose, un double rang avec pendentif intégré.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#392“Dame met kap” schilderij olieverf op paneel, signatuur mogelijk achter omkadering.
"Dame à la capuche" peinture huile sur panneau, signature possible derrière le cadre.No longer availableDim. h21,5cm x 18,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#218“Lam Gods”. Wassen beeldje in kader uit gewijde Paaskaars. Met certificaat.
"Agneau de Dieu". Figurine en cire dans un cadre de cierge pascal consacré. Avec certificat.No longer availableDim. 11x13.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine, noué à la main.No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#63Een paar getorste en vergulde houten schemerlampen naar barok voorbeeld. Hoogte zonder de kappen.
Paire de lampes de table en bois torsadé et doré d'après un exemple baroque. Hauteur sans les abat-jour.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193Een partij zilveren bestek. Overwegend Britse (George IV en Victoria) keuren, lichtjes verschillende vormgeving genre fiddle back. 15 koffielepels (o.m. Williams, Exeter), 6 grote vorken (o.m. Robert Wallis, Londen), 12 vorken (diverse Londen en 1 Delheid), 17 lepels (o.m. Jonathan Hayne, Londen, John Round Sheffield 1905), 1 Duits, 1 Voorschoten, 2de gehalte), 4 sauslepels (o.m. Peter Aitken, Glasgow, Williams Exeter), 1 serveerlepel (Van Kempen 2de gehalte), 5 vismesjes (Sheffield 1948), 2 mes(..)
Un lot de couverts en argent. Poinçons principalement britanniques (George IV et Victoria), genre de conception légèrement différent. 15 cuillères à café (dont Williams, Exeter), 6 grandes fourchettes (dont Robert Wallis, Londres), 12 fourchettes (divers Londres et 1 Delheid), 17 cuillères (dont Jonathan Hayne, Londres, John Round Sheffield 1905), 1 allemande, 1 Voorschoten , 2ème quantité), 4 cuillères à sauce (dont Peter Aitken, Glasgow, Williams Exeter), 1 cuillère de service (Van Kempen 2ème(..)No longer availableDim. ca 2530 gEstimate: € 2000 / 3000 -
#46Engels bijzetmeubel. Mahonie hout. Lade onderaan, lichte gebruikssporen.
Meuble d'appoint anglais. Bois d'acajou. Tiroir en bas, légers signes d'utilisation.No longer availableDim. h57cm x b45cm x d45cmEstimate: € 50 / 80

