Other lots by Capodimonte
-
#163Capodimonte
“Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gesigneerd Maggione en gemerkt.
Laboureur avec des boeufs. Un grand groupe de biscuits multicolores sur un socle en bois. Signé Maggione et marqué.No longer availableDim. L. 84 cmEstimate: € 150/250 -
#681Capodimonte
Twee groepjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt.
Deux groupes de biscuits italiens. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 25/30
Similar lots by type
-
#339
“To market”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 49 3/0.
“To market”. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 49 3/0.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#319
“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#289Goebel, Germany
“Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.
Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/60 -
#329
“Just resting” & “Wayside harmony”. twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 111 & 112.
Just resting & Wayside harmonium. Deux groupes de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué au bas. No. 111 & 112.No longer availableDim. h: 8,5 & 9 cmEstimate: € 60/80 -
#309Goebel, Germany
“Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50/60 -
#237
“Dame met lier”. Een beeld van meerkleurig biscuit, ontwerp van Vittorio Sabadin.
Dame à la lyre. Une sculpture en biscuit multicolore, design de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#239
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Un étui à couverture avec des panneaux et des styles magnifiquement sculptés.No longer availableDim. 65 x 106 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#75
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. Maat 49.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. Taille 49.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 650/700 -
#39
Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale en bois patiné doré de style Louis XVI.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 60/80 -
#575
Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
Un tapis oriental d'après Nain. Noué à la main.No longer availableDim. 343 x 246 cmEstimate: € 120/200 -
#364
Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
Une tasse et soucoupe en porcelaine de Chine, à décor multicolore de pivoines et glaçure capucine. Seconde moitié du XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 & 13,5 cmEstimate: € 35/45 -
#204
Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/200 -
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
Un petit attaquant à un coup vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 120/180 -
#353
Een Boheems gegraveerd glas.
Un verre gravé de Bohême.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20/25 -
#146
Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag.
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.No longer availableDim. 110 x 40 x 80 cmEstimate: € 200/220 -
#362Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#184
Een gepolijste belemnietenfossiel.
Fossile de belemnite poli.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#434
“Joodse bruiloft”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd MK.
Mariage juif. Technique mixte. Monogrammé MK.No longer availableDim. 28,5 x 39 cmEstimate: € 80/100